NBA 2K16 Oyunu indir Cep Telefonda Basketbol Heyecanı Yaşayın

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Masaüstü bilgisayarların vazgeçilmez basketbol oyunlarından NBA 2K serisinin son üyesi olan NBA 2K16 ile, artık akıllı telefonlarınızda basketbol heyecanını yaşayabileceksiniz. 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

2K Games tarafından geliştirilen popüler basketbol oyunu NBA 2K16, geliştirilmiş grafikleri, geleneksel serbest oynanış modu ve kariyer moduyla, size yeni NBA sezonunun heyecanını akıllı telefonunuzdan yaşatacak. , ,  ve  haberlerimize bakmak ister misiniz?

Son güncellemeyle birlikte bir çok akıllı telefon ve tablet için uyarlanan NBA 2K16, yeni oyun kontrollerinin yanı sıra, daha akıllı sanal oyuncularla sizlere daha gerçekçi basketbol deneyimi sunuyor.

Oyunu oynayabilmek için, telefon hafızanızdan oldukça büyük yer açmanız gerekecek. NBA 2K16, Android için 1.9GB ve iOS için 3.13GB yere ihtiyaç duyuyor.

Ayrıca bir diğer husus ise, NBA 2K16’nın hiç te ucuz bir oyun olmadığı. için 7.99$ (23.64TL)‘ye ve için 7.99$‘ı gözden çıkarmanız gerekiyor. Popüler basketbol oyunu NBA 2K16‘yı Android için doğrudan telefonunuza yüklemek istiyorsanız NBA 2K16 indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan indirmek için  ve iOS için indirebilirsiniz.

Ayrıca Andronova’nın YouTube kanalında sizler için hazırladığımız NBA 2K16 oynanış ve video incelemesini de aşağıdan izleyebilirsiniz. YouTube kanalımıza da abone olarak bize destek olmayı unutmayın 🙂

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

youtube.com/watch?v=5FoJ7lYDXck

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir