Dijital lisans nedir ne demek neden ucuz?

Dijital lisans diye bir şey duydunuz mu? Dijital lisans nedir? En ucuz Office ve Windows lisansı almak istiyorsanız işte bu konunun size önemli katkısı olacaktır.

Ofis 2019 veya Windows yerine çoğu kullanıcı eski sürümler olan 2016 ve 2017′ yi tercih etmekte. Bunun tercih nedenlerinden en önemli iki neden ücreti ve donanımı yormadan hızlı çalışmak istenilmesi. Düşünün hala çok sayıda iş yeri eski donanıma sahip bilgisayarları kullanıyor. Bir diğer tercih ise korsan crack dediğimiz yöntemlerin tercih edilmesi.

Bize göre Microsoft burada herkesin bu programa ulaşması için kolaylık sunması gerekiyor. İş alanınmda kullanılacak ayrı bir kaç sürüm sunabilir ve ev kullanıcılarına ayrı sürüm.Çoğumuz için Excel ve Word’ ü kullanmamız yeterli olabiliyor.

Size korsan office programı ve Windows yerine lisanslı ucuz ofis programı ve Windows önerimiz olacak. 2020 En ucuz lisans fiyatı dijital olarak kullanılmakta.

Dijital lisans nedir ne işe yarar?

Dijital lisans, elle tutulur belgesiz olarak sunulan ve girilen bilgisayar dışında hiç bir yerde kullanılmayacak özelliğe sahip lisanslardır. Satın aldığınızda bazen şu ayrıntıyla karşılaşırsınız sınırsız kullanım imkanı bulunmakta. Yani lisansladığınız bilgisayarda birden çok kullanılabilir. Örnek bilgisayarınıza format attınız veya yanlışlıkla lisans anahtarını değiştir dediniz ve lisansı kaldırdınız. 

Dijital ürünler, Türkiye’de henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Daha doğrusu bilinçli alıcıların sayısında büyük arttış oluyor. www.andronova.net

Dijital lisans neden ucuz?

 • Her hangi bir kargo ücretinin olmaması
 • Telif ücretinde özel kullanım yetkisi
 • Gümrük ve özel tüketim vergisinin olmaması
 • Bandrol ücretinin olmaması

Dijital lisans nasıl alınır?

Dijital lisansı nereden alırım diye merak ediyorsanız önerimiz gördüğünüz ilk yerden almamanız olacak. Alacağınız zaman 3-4 site belirleyiniz ve her siteden de 4-5 satıcının kullanıcı yorumlarını inceleyiniz. Her zaman satın alınan site kadar satan satıcıda önemli.

Gittigidiyor, sahibinden, N11 ve çok sayıda önemli sitelerden satın alabilirsiniz. Ama önerimiz her zaman ciddi kurumsal kimliği olan yerlerden almanız. Örnek verdiğimiz sitelerden satın aldığınızda yanlış hatırlamıyorsak ürün size ulaştıktan 3 gün içerisinde onay veriyorsunuz. Bu sürede bir sorun yaşadığınızda ürün iadesi ile paranızın geri iade süreci başlatılıyor.

Ofis dijital lisans önerisi

Office 365 dijital lisans almanızı öneriyoruz. Oturum açık olan yer yerde yani her bilgisayarda ve telefondan yazdığını verilere ulaşabilirsiniz. Tabi internet bağlantısına sahip olan cihazlarda veriler kayıt edilir. Aksi durumda internetsiz olan bilgisayarda yaptığınız o PC’ de kalır.

Windows 10 dijital lisans fiyatı

Çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Şu an verdiğimiz fiyatların sonrasında değişmesi mümkün. 30 TL ile 150 TL arasında fiyatlarla bulmanız mümkün.

Dijital lisans ne demek adlı haberimiz umarız işinize çok yaramıştır. Satın alma sırasında yazılı olarak bilgilerin tarafınıza ulaşmasını sağlayın.

Bunlara dikkat ediniz!

 1. Alımlarda kesinlikle “Get” ile sanal kredi kartla ödeme yöntemini seçilerek güvenli sitelerden birini tercih edin. 
 2. Yasal olduğundan emin olun.
 3. Geri iade olanları terci ediniz.
 4. Satın alındıktan sonra 3 gün deneme olan sitelerin tercih sırasında olmasını önermekteyiz. Bu yöntemle siz ürüne onay vermediğiniz sürece karşı tarafa ödeme yapılmaz. Hatta isterseniz alım yaptığınız siteye geçerli bir neden sunarak bu süreyi uzatabilirsiniz.
 5. Alınan ürün anında kullanılarak denenmesi öneriliyor.
 6. Yazılı olarak bilgilerin size ulaşmasını sağlayınız.
 7. Doğru lisansı aldığınızdan emin olunuz. (Sürüm farklılıkları Pro / Profesyonel, Home ve Enterprise)

Dijital lisans nedir ne demek neden ucuz?Dijital lisans ne işe yarar

Dijital lisans ne demek


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 01:10