GoArt uygulaması nedir

GoArt, yapay zeka algoritmasına sahip bir uygulama. Tarihi yerler 3D modellemesiyle önemli teknik deneyimi üst düzey kullanıcılarına sunuyor. GoArt nedir inceleyelim.

GoArt uygulaması nedir
müşteri hizmetleri

GoArt uygulaması, kullanıcılarının gitmiş olduğu bölgenin gezilmesi gereken bölümlerini kullanıcısının telefonuna öneri bölümü olarak adlandırılan yere alıyor.. Şehiriçi ve dışı kültürel mirasların yer aldığı alanlarının gösterilmesi, tarih merağı olan insanlara önemli bir online rehber olma imkanı sağlayan bir uygulama.

Tarihi mekanların arasındaki mesafe ve ulaşım seçeneklerini de kullanıcılara sunuluyor. Seçilmiş rotayı takip ederken kültürel alanları da görmüş olacaksınız. Sanal karakterin, kullanıcıyı yöresel müzik eşliğinde karşılayacak. Bölge tanıtımını yaparken tarihi bilgilere ulaşaksınız.

Tanıtımda aynı zamanda tarihi alanlarda geçmiş ilgi çekici hikayelere ve de rivayetleri öğreneceksiniz. Bu bilgilendirme hem görsel hem sesli olarak yapılacaktır. 3D modellemenin yer aldığı teknik görsel deneyimini, en yüksek seviyede yaşayacağınızı düşünüyoruz.

Gezi rehberinde tarihe doyacaksınız. Bu projenin hem eğitimde hem öğretimde önemli kaynak oluşturacaktır.

Yapay Zekayla çalışan GoArt uygulamasının geliştirici şirketi Roof Stacks, ülkemizde turistik bölgeler için uyarlama çalışmasının 5 yıl içerisinde tamamlanacağını açıkladı. GoArt nasıl kullanılır sorusu için kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

GoArt uygulaması nedirGoArt uygulaması nasıl kullanılır

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 00:53
müşteri hizmetleri