Google iletişim Türkiye numarası

Google müşteri hizmetleri Türkiye için var mı? İletişim telefon numarası ve e-posta adresi bulunmuyor. Ama şikayet ve sorun bildirme formları bulunuyor. Arama sonuçlarından fotoğraf kaldırma ve kişisel bilgi silmek için...

Google iletişim Türkiye numarası
banner192

Google' nin Türkiye' de reklamlarla ilgili ve kurumsal şirketlerle ilgili telefon numarası dışında bir numarası bulunmuyor. Daha doğrusu internette yer almıyor. Ama bazı ülkeler için bulunmakta. Yinede genel iletişim kanalları bilgilerine yer verdik. Genel Google iletişim bilgilerine bu google.com/intl/tr/contact bölümden ulaşabilirsiniz.

Google iletişim adresi  

Google Türkiye ofisi: Google adresi "Eski Büyükdere cad. no: 209 İstanbul"

Google iletişim adresi 

Google telefon numarası dışındaki iletişim kanalları

Hesap kurtarma başvurusu Google şikayet adresi bu accounts.google.com/signin/recovery adresten çalınan hesap için güvenlik sorularına yanıt vermeye çalışın. En önemli bilgi en son hatırladığınız şifre. Yani çalınmadan önceki şifreniz.

Google Android iletişim için android.com/intl/tr_tr/gms/contact

Blogger, Blogspot, reklam, drive, Google Play, görsel aramalar, Google +, Youtube ve Google içerik kaldırma talebi için adres support.google.com/legal/troubleshooter/1114905

Google iletişim Türkiye numarası

facebook müşteri hizmetleri
Gmail iletişim şikayet adresi ise support.google.com/mail/contact/abuse

Daha önce aramalardan kaldırılmış resimleri / fotoğrafları ve URL adresler yani yazılar için google.com/webmasters/tools/removals?pli=1

Google içerik kaldırma

Google AdWords iletişim support.google.com/adwords/gethelp ve 0850 390 2060 

Google aramalarda gördüğünüz bir şey için sorun bildiriminde bulunmak için arama yaptıktan sonra en aşağıdaki "Geri bildirim gönder" yazısından ekran görüntüsü ile Google iletişim formunu doldurabilirsiniz.

google aramalardan kaldırmagoogle bilgi kaldırma

Googl aramalarından fotoğraf kaldırma, yazı kaldırma ve web sitesi için şikayette bulunmak için genel bilgiler yukarıda. Bunun dışında yasal olarak haklarınızı arayabilirsiniz. Yani adliyeye giderek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Erdoğan
Mustafa Erdoğan - 3 gün Önce

Şifremi unuttum SMS gelmiyor tlfnuma

orkide kiremit
orkide kiremit - 1 hafta Önce

İyi günler. Babam Mehmet KİREMİT'in Facebook adresinin ve gmail adresinin şifresini unuttuğumuz için Facebook'a giremiyoruz. Babam emekli Öğretim Görevlisi olduğu için eski öğrenci ve arkadaşları ile İletişim kuramadığı için çok üzülüyor. Bize bu konuyu çözmek için yardımcı olursanız çok sevineceğiz.

Facebook mail sorunu
Facebook mail sorunu @orkide kiremit - 7 gün Önce

Facebook kanalıyla sorunu çözmeniz daha kolay olur. Facebook müşteri hizmetleri şeklinde aratıp çıkan konumuzda iletişim formlarını kullanarak kimlik dorğulamasından geçiniz.

Vahittavsanlili
Vahittavsanlili - 2 hafta Önce

Google deki kişisel bilgilerimim kaldırılmasını talep ediyorum vahit tavsanlili adına arama sonuçları nın kaldırılmasını talep ediyorum saygılar

Talep gönderebilirsiniz
Talep gönderebilirsiniz @Vahittavsanlili - 2 hafta Önce

Google aramalarından kaldırma haberine bakınız

aydin yildirim
aydin yildirim - 3 hafta Önce

goral.tex adinda dilandiricilar facebookta mileti dolandiriyolar neden bunlara izin veriyosunuz