Huawei HiSuite nedir nasıl kullanılır

Huawei telefon yedekleme, sistem kurtarması ve yazılım yükleme gibi işlemleri yapabileceğiniz resmi yazılımı Hisuite programını nasıl kullanılır, yedek nasıl alınır ve onarım için yazılım güncelleme adımları.

Huawei HiSuite nedir nasıl kullanılır
müşteri hizmetleri

Huawei markası bu aralar ülkemizde ve dünya genelinde ön plana çıkan çok önemli cihazlar çıkardı. Akıllı telefonda büyük yeniliğe giden şirket çıkardığı modellerle iPhone' nu geride bıraktı. Çıkardığı modeller verilen donanıma göre fiyattının uygun olması ve kaliteli modeller sunması küçükten büyüye herkesin ilgisini çekti.

Şirketin Türkiye' de sık kullanılan modelleri Huawei P9 lite, P20, P20 Lite, P20 Pro, Y6, Y7, Mate 10, 10 Lite ve P Smart. Modelerde kullanılan kamerlar çoğu telefonlardan çok iyi.   

HiSuite nedir?

HiSuite programı, Huawei' nin geliştirdiği cep telefonu ve cihazlarıyla bilgisayar arasında senkronizeyi sağlayan yazılımın adı. Bu programla telefondaki rehber kişilerine, mesajlara, videolarınıza, fotoğraflarınıza, uygulamalarınız ve dosyalarınıza bu yazılımla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanada "sistem kurtarma", "yedek alımı", "yedek geri yüklemesi" ve "yazılım güncellemelerini" yapabiliyorsunuz.

Windows ve Mac bilgisayarlarda kolayca kullanımı sağlayan bir arayüze sahiptir. USB ya da kablosuz bağlantılarla bilgisayardan erişim yapılmayı sağlayan program aktaracağınız verileri arayüzde görüntülemeyi de sağlıyor.

Huawei sistem kurtarma uygulamasıyla sorunlu telefonları yazılımsal onarım yapabilirsiniz. Tabi tüm modeller için destek vermiyor.

Hisuite özellikleri

Çoklu olarak fotoğraf taraması, görüntüleri içe ve dışa aktarımı, duvar kağıdı yönetimi, rehber kullanımı, cihazdaki mesajları çekme, gönderme ve çoklu alıcılara mesaj gönderme, uygulamaları yükle / kaldır yapma, cihaz ekran görüntüsünü bilgisayara yansıtma ve tam yedeklemeye sahip

HiSuite nasıl kullanılır?

Huawei HiSuite indirmek için HiSuite indir sayfasını ziyaret ediniz. Cihaza erişime izin veriniz. İlk Huawei HiSuite yedek alma işlemini yapınız. Alınan yedek bir sorun oluştuğunuzda kullanmanız için alınmakta. Sistem gereksinimleri düşük olan programla tüm bilgisayarlarda kullanılabilir.

Huawei Hisuite nedir nasıl kullanılırHiSuite nedir?Hisuite özellikleriHiSuite nasıl kullanılır?HiSuite indir

Huawei HiSuite indirme adresi

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
VEDAT
VEDAT - 1 yıl Önce

ŞU programa yeni bir sürüm getirin be şifremi unuttum getiremiyommm...........

kullanıcı
kullanıcı - 1 yıl Önce

Ben bu uygulamayı yapanın yaptıranın emeği geçenin... Ne gerek vardı böyle b. bir şeye hisuite denilen bela yüzünden telefonumdaki dosyaları normal bir şekilde kopyalayıp bilgisayara atamıyorum eskisi gibi çalışmıyor hisuite i silmeme rağmen hala düzelmedi Allah belanızı versin

Emre ayık
Emre ayık - 2 yıl Önce

Bu program tam bir bela arkadaş elin gavuru bile önce insanları hasta ediyor arkasından ilaç satiyor iyleşmeleri için bu uygulamanın şifresini unuttuk bütün bilgiler herşey bilgisayarda kaldı mahvoldum ençok üzüldüğüm ve yakındığım çocuğum un video ve resimleri 5 yıl boyunca hiçbir şey olmadı bu program yüzünden geri alamıyorum bilgisayardan baş vurmadığımız denemediğin yol kalmadı ne yapacağımı şaşırdım kimsede bununla ilgili bişey paylaşmamış

alihan ateş
alihan ateş @Emre ayık - 1 yıl Önce

sizin şifre koymanız zaten bir hata

kzlkaya
kzlkaya @Emre ayık - 1 yıl Önce

herhangi bir çözüm bulabildiniz mi?

ihsan göçmez
ihsan göçmez - 2 yıl Önce

şifremi unuttum geri yüklemeyi başlatamıyorum

Bülent
Bülent - 2 yıl Önce

Eski sürüme düşmek istiyorum


Teknoloji haberleri