IPTV cihaz önerisi listesi 1

IPTV cihaz önerisi olarak hazırladığımız yazımızın devamı gelecek. IP TV cihaz fiyatı 80 TL' den başlıyor ama iş görenler öneri listemizde yer alıyor. 150 TL altını almayınız.

IPTV cihaz önerisi listesi 1
müşteri hizmetleri

IP TV cihazı, günümüzde televizyon izleme alışkanlığı gittikçe düşmekte, internet yayıncılığı giderek büyümektedir. Bunun başlıca sebepleri, internetten bir dizi izlemek istediğiniz zaman, istediğiniz zamanda bunu izleyebiliyorsunuz.

Televizyonda ise dizinin yayınlandığı günü ve saati beklemek zorundasınız. Bu sebeplerden dolayı internet yayıncılığı artıştadır. Bu sebeplerden dolayı televizyon üreticileri ürünlerine bazı internet sitesi uygulamaları yükleyerek, bu pazardan pay almayı başarmışlardır.

Yazımızda en çok yorum alan IPTV cihazlarını öneri listemize ekledik. Önerdiğimiz IP TV fiyat aralıkları yaklaşık 150 TL' den başlıyor. Bu modellerin hemen hemen hepsi iş görür. Donma ve başa dönme gibi sorunlarda hem cihaz farkı hem de internet faktörü önemli rol oynamakta. IPTV internet hızı yazımıza bakınız

IP TV cihaz önerisi

  • Dreamstar Tribün 4K
  • Next 64 HD mini
  • Trip TV FULL HD IPTV
  • Wismann WS 208 HD
  • Next 2000 HD
  • Hiremco Turbo IPTV
  • Xiaomi Mi TV Box 3
  • Korax Vip box gold

IP TV nedir?

IP TV’nin kelime anlamı görüntü ve ses aktarımıdır. Bu sistemi 7 gün 24 saat olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz sistemi akıllı telefonlarınıza da yükleyebilirsiniz. IPTV’yi smart televizyonlarınızdan da izleyebilir, IPTV cihazınızdan da izleyebilirsiniz.

IP TV’yi sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız, internet hızınızın 10 Mbps’e kadar desteklenmesi gerekiyor. 10-100 Mbps arasında bir internet hızınız bulunuyorsa İp TV’nizden indirmede yapabiliyorsunuz. 

IPTV cihaz önerisi listesi 1

IP TV’nin avantajları

Özetle IP TV internetin sınırsız dünyasına erişim sağlayamayan televizyonlarınızı özgür bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Uydu üzerinden şifreli kanalları açamıyorken, IPTV’nizden rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. IPTV cihazınızı güvenilir yerlerden almanız sizin yararınıza olur. Cihazınızı sipariş etmeden önce internet hızınızı da kontrol etmelisiniz.

IP TV cihaz önerisi