IPTV ücretsiz izleme ya da ücretli

IPTV ücretiz mi ya da iptv ücretli mi kullanılıyor sorusu için buna benzer bir içerik daha önce yayınlamıştık. Bu yazı tamamen buna yönelik hazırlandı. IP TV ücretsiz izlenir mi?

IPTV ücretsiz izleme ya da ücretli
müşteri hizmetleri

IPTV, ücretli mi veya ücretsiz mi diyenlerin sayısı bu yıl çok arttı. Son 5-6 yıldır ilgi çeken bu hizmet özellikle 2018 ve 2019' da aşırı şekilde kullanıcı sayısına ulaştı. 2020 Yılında daha fazla kullanıcıya sahip olacağı beklenen ip tv hizmeti için kısa bir bilgilendirme ile devam edeceğiz. 

IPTV, Digiturk, Dsmart ve Tivibu gibi yayıncı kuruluşlarında karşılaşmış olabilirsiniz. Ev ve işyerleri için İki türlü yayın hizmetleri bulunuyor. Biri uydu alıcıyla ve diğeri ise IP TV cihazıyla verilen yayın. İkinci yöntem internet bağlantısıyla yapılmakta. 

IPTV internet ne kadar harcar? Kullanıma göre değişiyor. IP TV hizmetini aldığınız yer internet hizmeti veriyorsa verdikleri iptv cihazı ile izlediniz yayınlarda bağımsız internet kullanımına sahip. Yani kotalı internet kullanımı varsa kotanızdan gitmiyor.

IPTV ücretli mi?

Yasal olanların hemsi ücretlidir. Yasal olmayanlarında çoğu ücretli kullanılmakta. Aylık paket veya abonelik hizmetiyle yayınlar satın alınmakta. Genelde 3-4 abonelik veya paket seçeneği oluyor. Standart / başlangıç / temel, gelişmiş / premium ve gold / altın gibi seçeneklerle karşılaşabiliyorsunuz. Bazılarında ise 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık veya 24 olarak paket seçeneği var.

IPTV kampanyaları takip etmenizi öneririz. Bazen yayıncılar aylık veya haftalık geçici bir süre kampanya düzenleyebiliyor. Alınan abonelikte aynı anda 2 kişi izleme veya 4 kişi izleme gibi seçeneklerde bulunuyor. IPTV ücretsiz izleme ya da ip tv ücretsiz izlenebilir mi?

IPTV ücretsiz izleme ya da ücretli

IPTV ücretsiz var mı?

Ücretsiz olan bazı paket yayınlar internette dolaşıyor. Ara ara bunların yayını sona erebiliyor ve yenisi eklenebiliyor. Bu yayınların çoğu kaçak dediğimiz yasal olmayan kullanımlardır. Bunları kullananların bazılarının başına gelenlerden bir kaçını yazmak istedik. 

  • Ücretsiz iptv listesi yayınlayan sitelerin bağlantılarında bilgisayara veya telefona virüs bulaşabiliyor.
  • Sponsorlu anlaşma yapmış oldukları yerlere sizi yönlendirebiliyorlar.

IP TV kullanımı için telefona iptv uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Televizyonlarda ise Smart TV iptv uygulamasıni Google Play üzerinden indirebilirsiniz. iPhone telefonlarda da kullanıma sahip. LG, Philips, Samsung, Xiaomi ve Huawei ise yine Android veya kendi yazılımın market uygulamasından temin edilebilir. 

Aşağıda diğer önemli iptv konularına bakmanızı öneririz. 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 00:48