Lifecell yazısını kaldırma nasıl iptal edilir

Lifecell iptal etmek için ister mesajla, isterseniz operatörün uygulamasından veya temsilcisinden yardım alarak yapabilirsiniz. Sadece yazıyı kaldırmak içinde seçenek yer alıyor.

Andronova

Lifecell, internet odaklı kullanımların ön plana çıktığı Turkcell’ in paketlerinden biri. Fizy, TV+, Lifebox, Bip ve Dergilik gibi paket içeriğini incelemenizi öneririz. Olumsuz yani normal telefon görüşmelerinde de internet ön planda olduğundan dolayı bağlantıların zayıf olduğu alanlarda verimli kullanım olmayabiliyor.

İçeriklerde akıllı profille, akıllı fatura, zaman yönetimi, okuduğunuzda kazandıran GB, reklamları durdurma, çocuğunuzun nerede olduğuna bulma ve dahasıyla bu hizmette karşılaşabilirsiniz.

Paket satın alımı ve iptal etme gibi işlemleri sms, dijital operatör, sesli yanıtla ve müşteri hizmetleriyle kolayca yapılabilir. Biz bir kaç gün içinde birden çok denk geldiğimiz yanlışlıkla aktif edilme sorununun müşteri hizmetlerini arandığında gerçekleştiğini gördük. Sesli yanıtla sunulan kampanyalarda yanlış tuşlamadan dolayı gerçekleşebiliyor. Birde online hizmetlerin kullanıldığında.

Bilinmesi gereken hususlardan bazılarını aşağıya ekledik.

  • Kullanılmayan paket içeriği sonraki aya devredilmeyecektir.
  • Kullanımların %80′ nin de ve %100′ e geldiğinde ilgilendirme mesajı gönderilmekte.
  • Kullanımlarınız hakkında detay almanız için *159# veya sms ile kalan yazıp 2200′ a göndermeniz yeterli.
  • Paketi iptal ettiğinizde verilen internet, dakika ve diğer haklarınızı o dönem için kullanmaya devam edilir. Yani iptal etseniz dahi verilen haklar ücretlendirmeden dolayı kullanılmaya devam edilir.
  • Kullanımları yurt dışında kullanılmayacaktır.
  • Abonelikler içerisinde Lifecell Plus, Platinum ve ilk hattım gibi seçenekler yer almakta.

Yanlışlıkla abone olanların iptali için iletişime geçmelerini öneririz. Mesaj atarak bu hizmeti sonlandırabilirsiniz ama herhangi bir ücret ve detayların öğrenilmesini öneririz.

Lifecell yazısını kaldırmak için:

  • Bu bilgiler değişken olacağından dolayı net bilgiyi operatörün çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. Sorumluluk kullanıcıya aittir ve resmi kanalları incelemeden işlem yapmayınız. Örnek iptal lifecell tr yazarak 2200′ a sms atılarak gerçekleşebiliyor.

Lifecell logosunu kaldırma veya Lifecell yazısını silmek için yukarıdaki bilgilere dikkat ediniz. İptal işleminde verilen imkanların kullanımı devam eder, mevcut tarife konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız ve tahmini ücretlendirme o ay için geçerli olur.

Lifecell yazısını kaldırma nasıl iptal edilir

İptal edemiyorum şeklinde sorun yaşayan varsa takip etmesi gereken bazı seçeneklerin olduğunu belirtelim. Örnek onay bilgisinin geldiğinde emin olunuz. Gelmemişse iptalin gerçekleşmediği anlamına geliyor. Digital adlı uygulamanın içeriğinde sanırım sonlandırma seçeneğinin olduğunu düşünüyoruz. İşlemlerden sonra telefonu kapatınız ve açtığınızda hala Lifecell logosu çıkıyorsa kaldırmak için 532′ i arayınız.

Dikkat edilecek bir kaç husussa, ödenmemiş fatura, uzun süre faturasız hatta yüklenmemiş TL nedeniyle sonlandırmanın olmayacağını düşünüyoruz.


Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 16:41

Andronova