Netflix Türkiye iletişim müşteri hizmetleri

Netflix iletişim telefon numarasına bir türlü cevap veren yok diye şikayetler geliyor. Müşteri hizmetleri temsilcisi belli saatlerde yardımcı oluyor.

Netflix Türkiye iletişim müşteri hizmetleri
müşteri hizmetleri

Film platformları arasında akla ilk gelen hizmet Netflix oluyor ve bu alanda Türkiye' ye ciddi ciddei yönelmeler olduğunu görüyoruz. Peki satın alınan paketlerde yaşadığınız sorunları iletebileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası oluyor mu? Biz cevabını verelim ne yazık ki çok yetersiz kalabiliyorlar. Özellikle ülkemizde çağrı merkezi kanalıyla yardım alabilen kullanıcı sayısı çok az. Problemini çözemeyen kişiler doğal olarak internetten sesini duyuruyorlar. Bizde öneri olarak resmiyette bir destek hattı göremeyenler için özel yerlerin olduğunu belirtelim. Buralarda teknik çoğu sorun için araştırma yapabiliyorlar. 

Netflix müşteri hizmetleri, çoğu yabancı platformun ülkemizde direk Türkçe dil desteği olan bir numarası olmamakta. Lakin bu şirketin ülkemizde temsilcisi bulunuyor ve ilgili saatler arasında hizmet veriyor desekte yoğunluk olduğu durumlarda ulaşmak çok zor.

Netflix iletişim numarası

  • Netflix iletişim telefon numarası 0850 390 74 44 Türkçe destek saatleri 10:00 - 22:00 ve diğer saat dilimlerinde İngilizce olarak destek verilmekte. 
  • Destek formu help.netflix.com/tr#callus' dan yardım alabilirsiniz. Netflix destek hattı olarak sadece yukarıdaki bilgiden ulaşılabiliyor.

Şirket hakkında kısa bir bilgilendirme için:

Kurucusu Hastings, 1997' de bu şirketin kurucularından biri ve de SEO olarak bilinmekte. Doksanlı yıllarda yazılım geliştiricileri için bazı önemli araçları üreten "P. Software" kurdu söyleniyor. Sonrasında çok sayıda şireketlerin satın alınmasıya önemli bir büyümeye sahip oldu. Netflix  şu an dünya genelinde önemli medya içerik sağlayıcılarından biri.

Netflix' de dizileri ve filmleri reklamsız HD ve UltraHD olarak sorunsuz izleyebiliyorsunuz. Taahhütsüz üye olma imkanı yanı sıra üyeliğinizi iptal etmekte çok kolay olmakta. Ücretsiz olarak 1 ay izleme imkanınada sahipsiniz. Özel paketine üye olan aynı anda aynı internet ağından veya farklı internet ağlarından telefon, TV, tablet ve bilgisayardan izleyebiliyorsunuz. Tabi en fazla 4 cihazdan aynı anda kullanıma sahipsiniz.

Ücretsiz kullanım için kredi kartıyla işlem yapmanız gerekiyor. İsterseniz 1 ay dolmadan üyeliği iptal edip ücret yansımamasını sağlayabiliyorsunuz. Telefondan da ödeme yöntemlerinden biri ekliyse işlem yapılabiliyor. Tabi PC' den üye olup sonrasında tüm cihazlardan kullanabilirsiniz.

Netflix Türkiye iletişim müşteri hizmetleri

Netflix Türkiye iletişim numarası

Netflix destek merkezi ara seçeneği

Netflix uygulamasıyla hem iPhone ve Netflix Android uygulamasından iletişim bölümünden kolayca görüşme yapabileceksiniz. Bunun için yapacaklarınızı peş peşe sıralamaya çalıştık.

  1. Uygulamadan oturumunuzu açıp alt kısımda 3 çizgiyle "Daha fazla" yazısına dokunun.
  2. "Yardım" yazan yere giriyoruz.
  3. Netflix müşteri hizmetleri iletişim kurulması için "Ara" yazısına dokunun.
  4. Mikrofona erişmek için onay veriniz.
  5. Netflix destek merkezi yazısı çıkacak ve saniye / dakika bilgisi ekrana gelerek beklemeniz istenilecek.
  6. WiFi ve hücresel bağlantı / mobil veri üzerinden bağlantının sağlanacağı uyarısı ekrana gelecek.

Artık bundan sonra Netflix çağrı merkezi personeli uzmanı tarafından aramayı cevaplamasını beklemeniz gerekecek.

Netflix müşteri hizmetleri ara seçeneği

  • Buradaki ara butonuna basarak görüşme yapılacak cihazdan mikrofona erişme izini verilmesi gerekiyor. Sonraki resmi baktığınızda bir sayaç şeklinde dakika bilgisini göreceksiniz. Konuşma ve bekleme gibi zaman bilgisi ve gerekli araçların aşağıya kısayol olarak koyulduğunu da belirtelim. Ses kısma veya mikrofonu kapatılması gerçekleşebilir.

Netflix çağrı merkezi Netflix telefon numarası

  • İnternetle erişim gerçekleşilen durumlarda sağlıklı görüşmek adına en hızlı bağlantıyla devam ediniz. İki erişim aynı anda açık olmaması daha sağlıklı arama sunabilir. Örnek WiFi ile devam ediyorsanız mobil / hücresel iletişimini kesiniz.

internetten netflix arama

Netflix internetten arama ve Netflix telefon numarası ile arama seçeneklerini sizlere detayıyla sunduk. Görüşlerinizi yorumunuzla bekliyor olacağız.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 22:51
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Yüksel Akdeniz
Yüksel Akdeniz - 9 ay Önce

Müşteri temsilcisi ile neden normal telefon görüşmesi yapamıyoruz. Türkçe dil desteği hangi gün ve hangi saatlerde yapılıyor.

Aşırı bir yoğunluktan olabilir
Aşırı bir yoğunluktan olabilir @Yüksel Akdeniz - 9 ay Önce

Türkçe destek konusunda yetersizlik var ve büyük ihtimal corona nedeniyle yoğunluk var.

Nafis
Nafis - 10 ay Önce

29.99 TL üyelik yaptım 2 defa hesabımdan para kesilmiş paramın hesabıma iadesini talep ediyorum. Böyle dolandırıcılık olamaz.

İki kez ücret alınması
İki kez ücret alınması @Nafis - 10 ay Önce

Ya işlem olmadı diyerek ikinci defa üyelik yaptınız ya da ödeme ekranında iki kez basarak işlem yapıldı. İade yapılır yapılmazsa talep oluşturursunuz.

Mücahit
Mücahit - 11 ay Önce

Bana 1 ay hediye olarak verildi ama gördüm ki kartımdan para çekilmiş bana devam etme istediğim sorulmadan lütfen parayı iade edin ve netflix'i iptal edin...zaten telefon numaralarınıza ulaşılamıyor

Ali gültekin
Ali gültekin - 11 ay Önce

Yav siz şaka misiniz hesabım çalınmış parasını ben ödüyorum başkası seyrediyor ama hiç bir şekilde size ulaşamıyorum kimse netflix almasın iptal edin benden tavsiye

Sedat
Sedat - 1 yıl Önce

Ben ücretsiz paketten sonra standart ayarladım ama kendisi ultra paketini ayarladı ve ücreti de ultra paket çekti.. müşteri hizmetlerini arıyorum hep İngilizce Türkçe destek yok mu

Dil desteği
Dil desteği @Sedat - 1 yıl Önce

Bazı saatler içerisinde ülke dil desteğini sunuyor. Destek talebini açabilirsiniz.

Erolbozkurt420....
Erolbozkurt420.... - 1 yıl Önce

17 lik kampanya girdim 41 fatura geldi

Begum
Begum - 1 yıl Önce

1 ay ücretsiz dediğiniz anda tarafımdan 30 tl çekildi ve bu para derhal yatırılsın.

Özgür Deniz
Özgür Deniz - 1 yıl Önce

Oğlum Telefon ve tablette çizgi filmleri Türkçe izleyebilirken smart Tv'de tüm çizgi filmler ingilizce çıkıyor. Ayarlarını türkce yapıyoruz gene aynı. Çözüm?

Test ve uyumsuzluk
Test ve uyumsuzluk @Özgür Deniz - 1 yıl Önce

Ayarları web üzerinden ve tv üzerinden kontrol ediniz. Bazen sürümden kaynaklı orjinal ayarlara dönüyor.

Caner akman
Caner akman - 1 yıl Önce

Aylık ücretsiz denemek istedim kayıt işlemlerini tamamladım iptal etmek için 3 gün öncesinden msj olarak sizi bilgilendireceğiz denildi bilgilendirme olmadı ve şu an ücret kesintisi yapılıyor en yakin zamanda tüketici heyetine şikayette bulunacağım

nurcihan bulut
nurcihan bulut - 1 yıl Önce

televizyondan izlediğim netflix te görüntü var ses yok bu durum 1 aydır var memnun değilim ca de papal in 3.kısmını da izleyemiyorum

Ses sorunu
Ses sorunu @nurcihan bulut - 1 yıl Önce

Başka bir tv' de denendi mi ve ses ayarlarına baktınız mı? Uygulamayı kaldırıp eski bir sürümü deneyin.

Guliz
Guliz - 1 yıl Önce

Netflix hesabımdan 3 kere para kesmiş ve bu netflix te görünmüyor sadece benim kredi kartım da görünüyor

Netflix ücret sorunu
Netflix ücret sorunu @Guliz - 1 yıl Önce

Aynı ay içerisinde mi?

fatih karan
fatih karan - 1 yıl Önce

net filx iptal etmeme rağmen kartımdan para çekmiş neden acaba iptal edeli baya bir süre oldu

Tahmini
Tahmini @fatih karan - 1 yıl Önce

İptal edildikten sonra bir önceki ve iptal edilen ay olarak ücretlendirme yapılmış olabilir veya iptal işlemi olmamış olabilir.

Damla
Damla - 1 yıl Önce

ilk ay ücretsiz olmasına rağmen para hesabımdan çekilmiş, nedenini öğrenmek istiyorum ve itiraz ediyorum.

Değişen iş akışı
Değişen iş akışı @Damla - 1 yıl Önce

Ay dolmadan çekilmişse yeni aldıkları kararın etkisi. Normalde çok sayıda kullanıcı bir ay kullanıp ücretli aboneliğe devam etmiyor. Şirkette işi sağlama almak için bu tarz bir işleme yönlenmiş olabilir. Normalde ücretlendirme için verilen ödeme talimatı silindiğinde kısa süre içerisinde ücretsiz kullanımı durduruyorlar.

cemal beyit
cemal beyit - 1 yıl Önce

adıma ait abonelik varmı

Muhammet Ahmet şimşek
Muhammet Ahmet şimşek - 1 yıl Önce

2 ay önce iptal etmiş olduğum netfilix halen iptal etmiş olduğum halde kredi kartımdan para çekiyorlar şaka mı bu ya . Dava açıcam!!!

Netflix faturalandırma
Netflix faturalandırma @Muhammet Ahmet şimşek - 1 yıl Önce

İptal edildi bilgilendirmesi ve panelde iptali görünüyorsa bir önceki ayın ödemesi ve iptal edilen ayın ödemesi çıkabilir.