Netflix Türkiye iletişim numarası

Netflix müşteri hizmetlerinin telefon numarası ve iletişim destek hattına yer verdiğimiz içeriğimiz de birde destek form bilgilerini paylaştık. Netflix Türkiye çağrı merkezi iletişim bilgisi.

Netflix Türkiye iletişim numarası
banner192

Netflix kurucusu R. Hastings, 1997 yılında kurucu üyelerinden biri ve aynı zamanda SEO' su. 1991' de yazılım geliştiricilerine bazı araçları üreten "Pure Software" kurdu. Sonrasında bazı öneli şireketleri satın aldı. Netflix  şu an dünya genelinde önemli medya içerik sağlayıcılarından biri.

Netflix' de dizileri ve filmleri reklamsız HD ve UltraHD olarak sorunsuz izleyebiliyorsunuz. Taahhütsüz üye olabiliyor ve istediğiniz zaman üyeliği iptal edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak 1 ay izleme imkanınada sahipsiniz. Özel paketine üye olan aynı anda aynı internet ağından veya farklı internet ağlarından telefon, TV, tablet ve bilgisayardan izleyebiliyorsunuz. Tabi en fazla 4 cihazdan aynı anda kullanıma sahipsiniz.

Ücretsiz kullanım için kredi kartıyla işlem yapmanız gerekiyor. İsterseniz 1 ay dolmadan üyeliği iptal edip ücret yansımamasını sağlayabiliyorsunuz. Telefondan da ödeme yöntemlerinden biri ekliyse işlem yapılabiliyor. Tabi PC' den üye olup sonrasında tüm cihazlardan kullanabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
Netflix müşteri hizmetleri

Netflix iletişim müşteri hizmetleri

Netflix iletişim telefon numarası 0850 390 74 44 Türkçe destek saatleri 10:00 - 22:00 ve diğer saat dilimlerinde İngilizce olarak destek verilmekte. 

Netflix destek formu help.netflix.com/tr#callus' dan yardım alabilirsiniz. Netflix destek hattı olarak sadece yukarıdaki iletişim numara bulunuyor.

Netflix Türkiye iletişim numarası

YORUM EKLE
YORUMLAR