Netflix Türkiye iletişim numarası

Netflix müşteri hizmetlerinin telefon numarası ve iletişim destek hattına yer verdiğimiz içeriğimiz de birde destek form bilgilerini paylaştık. Netflix Türkiye çağrı merkezi iletişim bilgisi.

Netflix Türkiye iletişim numarası
banner192

Netflix kurucusu R. Hastings, 1997 yılında kurucu üyelerinden biri ve aynı zamanda SEO' su. 1991' de yazılım geliştiricilerine bazı araçları üreten "Pure Software" kurdu. Sonrasında bazı öneli şireketleri satın aldı. Netflix  şu an dünya genelinde önemli medya içerik sağlayıcılarından biri.

Netflix' de dizileri ve filmleri reklamsız HD ve UltraHD olarak sorunsuz izleyebiliyorsunuz. Taahhütsüz üye olabiliyor ve istediğiniz zaman üyeliği iptal edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak 1 ay izleme imkanınada sahipsiniz. Özel paketine üye olan aynı anda aynı internet ağından veya farklı internet ağlarından telefon, TV, tablet ve bilgisayardan izleyebiliyorsunuz. Tabi en fazla 4 cihazdan aynı anda kullanıma sahipsiniz.

Ücretsiz kullanım için kredi kartıyla işlem yapmanız gerekiyor. İsterseniz 1 ay dolmadan üyeliği iptal edip ücret yansımamasını sağlayabiliyorsunuz. Telefondan da ödeme yöntemlerinden biri ekliyse işlem yapılabiliyor. Tabi PC' den üye olup sonrasında tüm cihazlardan kullanabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
Netflix müşteri hizmetleri

Netflix iletişim müşteri hizmetleri

Netflix iletişim telefon numarası 0850 390 74 44 Türkçe destek saatleri 10:00 - 22:00 ve diğer saat dilimlerinde İngilizce olarak destek verilmekte. 

Netflix destek formu help.netflix.com/tr#callus' dan yardım alabilirsiniz. Netflix destek hattı olarak sadece yukarıdaki iletişim numara bulunuyor.

Netflix Türkiye iletişim numarası

YORUM EKLE
YORUMLAR
Basaran
Basaran - 3 hafta Önce

Bazı filmler yok mesela neden az cıkıyor mesela thor ragnarok

DEMET KARA
DEMET KARA - 3 hafta Önce

NETFLİX ÜYELİĞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM FAKAT GÖRÜŞECEĞİM KİMSEYE ULAŞAMIYORUM. KONU HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?

Netflix üyelik iptali
Netflix üyelik iptali @DEMET KARA - 3 hafta Önce

Üyelik ücretini hangi kanal üzerinden ödüyorsunuz? Kredi kartı ise sanal kullanımda kapatabilirsiniz. Yok asıl kartı kullanıyorsanız banka üzerinden engelleyin. Üyelik iptali bilgisayar üzerinden işlem yapınız.

Ozan
Ozan - 1 ay Önce

Arif Ersan
Arif Ersan - 1 ay Önce

Netflix aboneliğinden çıkmak istiyorum

Netflix üyelik iptali
Netflix üyelik iptali @Arif Ersan - 1 ay Önce

Müşteri hizmetlerini arayınız.

Erdem ergin
Erdem ergin - 2 ay Önce

Merhabalar yayın hakkında bilgi almak istiyorum

suna yağcı
suna yağcı - 2 ay Önce

netflix tv yayını için ne yapmalıyım bilgi almak istiyorum

Netflix destek
Netflix destek @suna yağcı - 2 ay Önce

Bilgi almak istiyorsanız netflix müşteri hizmetleri yardımcı olacaktır. Ama görüş veya soru iletecekseniz yardımcı olabiliriz.