PayPal müşteri hizmetleri Türkiye çağrı merkezi telefon numarası

PayPal Türkiye' den çekildiğinden dolayı artık bu hizmetten yararlanamıyoruz. Ama hesapta param kaldı ve başka sorunlarda müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim aktif.

PayPal müşteri hizmetleri Türkiye çağrı merkezi telefon numarası
müşteri hizmetleri

PayPal müşteri hizmetleri nasıl ulaşılır ya da ulaşamıyorum ne yapmalıyım diye dertlenenler için çağrı merkezi bilgileri ve hesaptan para çekme gibi detayların anlatıldığı haberimizi sizlere önereceğiz.

PayPal Türkiye telefon numarası arayanlar için ulaşacakları bir 444' lü numara bulunuyor. Geçmişte yaptığımız bir haberimizi sizlerle paylaşacağız ve detayları aşağıda sıralamaya çalışacağız.

PayPal resmi sitesine girdiğinizde yer alan bilgide Türkiye’ de yer alan faaliyetlerin durdurduğunu anlatan bir bilgiyle karşılaşacaksınız. 2016 Yılında Türkiye kullanıcılarının artık PayPal hesabı ile para gönderme ya da para alma işlemini yapamayacaktır. İkinci bir açıklamaya kadarda hesaplarında para olan Türk kullanıcılarının PayPal hesabına girip paralarını Türkiye bankasına aktarmaları öneriliyor.

PayPal Türkiye' deki faaliyetlerini neden durdurdu?

BDDK yani Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumu' na yapılan lisans başvurusu red edildiğinden şuan için PayPal Türkiye' den çekilme kararını almak durumda kaldı. PayPal bu sorunu çözebilmek için Türkiye lisans izinleri için gerekli çalışmaları yapacağını açıkladı. Tabi PayPal açılır mı? açılmaz mı? yada tekrar ne zaman açılır? şuan için net bir bilgi yer almıyor. 

PayPal çağrı merkezi numarası nedir?

Alınan kararla ve PayPal resmi sitesinde yer alan açıklama sonrası, PayPal' da yoğunluk olacağından PayPal Türkiye müşteri hizmetlerine ulaşamayabilir yada PayPal müşteri hizmetlerine bağlanmada çok bekleyebilirsiniz.

  • PayPal ile telefon dışında iletişim yöntemi paypal.com/selfhelp/home 
  • destek@ paypal.com
  • Çağrı merkezi 4447701
  • Yurtdışı iletişim +353 1 4369128  (uluslararası arama ücretlendirmesi olabilir)
  • Hesab girişi yapıp destek talebi de gönderebilirsiniz

Yukarıdaki telefon numarasına ulaşamazsanız e-posta adresinden PayPal' a ulaşabilirsiniz. Sorularınız için yardımcı olmaya çalışacağız. Bu yazıda PayPal kod gelmiyor ve paranızı çekmek için gerekli habere bakabilirsiniz.

PayPal müşteri hizmetleri Türkiye çağrı merkezi telefon numarası

müşteri hizmetleri