PUBG müşteri hizmetleri iletişim numarası veya e-posta adresi

PUBG müşteri hizmetleri veya iletişim telefon numarası arayanlara ilk cevabımız boşuna aramayınız. Oyun sorunu için e-posta adresi veya yardım formu bulunuyor.

PUBG müşteri hizmetleri iletişim numarası veya e-posta adresi
müşteri hizmetleri

PUBG oyununun ulaştığı kullanıcısı sayısı dikkate alındığında mobil üzerinde en fazla oynanan oyun sıralamasında liderler içerisinde. Her ne kadar son çıkarmış olduğu sürüm güncellemesiyle çok sayıda oyuncularından şikayet alsa da hala büyük bir kitleye sahip.

Oyunda görülen bazı sorunları iletmek isteyen kullanıcılara neler yapmaları gerektiğini ve neler için destek açılabileceklerini kısaca anlatacağız.

PUBG telefon numarası, PUBG Mobile müşteri hizmetleri veya destek almanız için bire bir iletişim kanalı bulunmuyor. Genel bünyesinde yer alan her sorun için bir destek formu yer alıyor. Burada oyundaki kullanıcı adınızı yazarak ve size geri dönmeleri için birde e-posta hesabı ekleyerek cevabı beklemeniz gerekiyor. 

PUBG iletişim formları

  • Destek konuları: support.pubg.com/hc/tr
  • PUBG iletişim destek formunu gönderme: support.pubg.com/hc/tr/requests/new

PUBG Mobile ilgili destek kategorisi olarak "Steam support" olanla devam edeceksiniz. Mail adresinizi istenilen alana yazınız. Oyunla ilgiliyse ilk seçenek, raporlarla alakalı ise iki, engel ve yasaklama üç, kurulumdaki sorun ve başlatmada sorun dört, hesap satın almayla ilgili ise beş...

Tercih dillerinde Türkçe yer aldığını görüyoruz. "Steam account name" yani Steam hesap adını yazınız. Konunun başlığı ve sorunun açıklamasını yazıp ve varsa sorunu gösteren ekranın görüntüsü ve ek bir dosyayı ekleyip gönderiniz.

PUBG müşteri hizmetleri iletişim numarası veya e-posta adresiPUBG iletişim formlarıPUBG destek hattı

PUBG şikayet etmek için yapılacaklar

Oyun içerisinden işlem yapamazsanız yukarıdaki URL sorunun iletilmesi için iyi bir kaynak olacak.

Oyunu Playstation veya Xbox ile oynuyorsanız o zamanda "PS4 support" ve "Xbox support" seçenekleriyle devam ediniz. 'PUBG iletişim' ve 'PUBG müşteri hizmetleri' şeklinde aramalarınızda alacağınız en net cevap bu yazıda.

Siteden çıkmadan önce PUBG hile uygulaması haberini okumanızı öneririz.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 03:10
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
emrullah erelli
emrullah erelli - 3 gün Önce

pugb mobilede ismimi deyiştirdim ucak ta rp ismim cıkmıyor acaba neden

PUGB Mobile isim değişikliği
PUGB Mobile isim değişikliği @emrullah erelli - 3 gün Önce

Oyun ismini değiştirdikten sonra çıkış yapıp yani oturumu kapatıp tekrar girip denediniz mi? Değişikliğin üzerinden ne kadar zaman geçti?