PUBG müşteri hizmetleri iletişim numarası veya e-posta adresi

PUBG müşteri hizmetleri veya PUBG iletişim telefon numarası arayanlara ilk cevabımız boşuna aramayınız. Oyun sorunu için e-posta adresi veya yardım formu bulunuyor.

PUBG müşteri hizmetleri iletişim numarası veya e-posta adresi
müşteri hizmetleri

PUBG oyununun ulaştığı kullanıcısı sayısı dikkate alındığında mobil üzerinde en fazla oynanan oyun sıralamasında liderler içerisinde. Her ne kadar son çıkarmış olduğu sürüm güncellemesiyle çok sayıda oyuncularından şikayet alsa da hala büyük bir kitleye sahip. Sorunlarını iletmek için 444 gibi bir numarı arayanlarla da, müşteri hizmetleri arayanlarla da karşılaşıyoruz.

Oyunda görülen bazı sorunları iletmek isteyen kullanıcılara neler yapmaları gerektiğini ve neler için destek açılabileceklerini kısaca anlatacağız.

PUBG telefon numarası, PUBG Mobile müşteri hizmetleri veya destek almanız için bire bir iletişim kanalı bulunmuyor. Genel bünyesinde yer alan her sorun için bir destek formu yer alıyor. Burada oyundaki kullanıcı adınızı yazarak ve size geri dönmeleri için birde e-posta hesabı ekleyerek cevabı beklemeniz gerekiyor. 

PUBG iletişim formları

  • Destek konuları: support.pubg.com/hc/tr
  • PUBG iletişim destek formunu gönderme: support.pubg.com/hc/tr/requests/new
  • [email protected]
  • Yurt dışı iletişim +82 316983311
  • Şikayetlerde oyun içerisinden sorun butonu
  • Oyunda yaşanan hatalar için "tamir et" seçeneği denenebilir

PUBG Mobile ilgili destek kategorisi olarak "Steam support" olanla devam edeceksiniz. Mail adresinizi istenilen alana yazınız. Oyunla ilgiliyse ilk seçenek, raporlarla alakalı ise iki, engel ve yasaklama üç, kurulumdaki sorun ve başlatmada sorun dört, hesap satın almayla ilgili ise beş...

PUBG iletişim için tercih dillerinde Türkçe yer aldığını görüyoruz. "Steam account name" yani Steam hesap adını yazınız. Konunun başlığı ve sorunun açıklamasını yazıp ve varsa sorunu gösteren ekranın görüntüsü ve ek bir dosyayı ekleyip gönderiniz.

Ban cezaları için PUBG ile iletişime geçmek isteyenlere uyarı olarak haklı bir gerekçeniz yoksa eğer başvurularınız dikkate alınmayacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak gerekçenizi açıklayızı bir dille yazınız. Yoğunluk durumlarından dolayı dönüşler seyrek yapılıyor. Gün aralıklı başvuru yapılabilir.

PUBG müşteri hizmetleri iletişim numarası veya e-posta adresiPUBG iletişim formlarıPUBG destek hattı

PUBG şikayet etmek için yapılacaklar

Oyun içerisinden işlem yapamazsanız yukarıdaki URL sorunun iletilmesi için iyi bir kaynak olacak.

Oyunu Playstation veya Xbox ile oynuyorsanız o zamanda "PS4 support" ve "Xbox support" seçenekleriyle devam ediniz. 'PUBG iletişim' ve 'PUBG müşteri hizmetleri' şeklinde aramalarınızda alacağınız en net cevap bu yazıda yer alıyor. Çoğu çağrı merkezi üzerinden telefonla görüşmek isteyerek sorununu anlatmak istiyor. Bu özellikle Türkiye dahil çoğu ülke için mümkün değil.

Siteden çıkmadan önce PUBG hile uygulaması haberini okumanızı öneririz.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 20:15
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Selman arisli
Selman arisli - 9 ay Önce

Yanlışlıkla PUBG 190 TL yaptım nasıl o para alınır

..
.. - 9 ay Önce

Ps4 pubg de bir care arasanız olmaz mı

..
.. - 9 ay Önce

Ps4 klavye mouse pubg desteklenmiyor galiba

Ali
Ali - 10 ay Önce

Benim hesabım bam yedi lütfen sizden ricam az zamanda açın böyle bir şeyi ilk defa yaşıyorum yasa dışı bir şey kullanmasak da yine bam veriyorsunuz

Samet
Samet - 11 ay Önce

Cihazınız desteklemiyor desteklenmesi diyor sürekli telefonumun sürümü 8.1.0

OGUZHAN TESGİN
OGUZHAN TESGİN - 11 ay Önce

Pubg şikayet hattı neden yok acaba

aytekin kral
aytekin kral - 11 ay Önce

Pubg mobile de şekilli nick yapmak istiyorum fakat nickde soru işareti oluyor bu sorunu nasıl çözerim yardım eder misiniz ?

Mahir aslan
Mahir aslan - 11 ay Önce

Benim sorunum şu arkadaşlar, son güncellemeye kadar oyunu çok güzel oynuyordum kasma donma asla olmuyordu, güncelleme yaptıktan sonra GRAFIK AYARLARINI telefonum Dengeli ve orta olarak otomatik ayarlıyordu, Bende bu ayarı Akıcı ve Orta yapıyordum. Çok güzel oynuyordum sorun olmadan, ama şimdi ne yaptım ise Akıcı'ya alamıyorum. Tüm ayarları değiştirebiliyorum yani istediğim ayara getiriyorum. Lakin bir türlü Akıcı' ya geçmiyor, Dengeliden alıyorum tamam diyor ve çıkış yapıyorum tekrar giriyorum ama yine Dengeli'ye geliyor. Bu yüzden dengeli'de oynanmıyor donuyor.

Serhat
Serhat - 11 ay Önce

Bu ne yaa hile açmadan Ban yiyoruz bununla ilgilenin

Ban yedim
Ban yedim - 12 ay Önce

10 yıllık ban yedim 62 lvl dim

Ahmet
Ahmet - 13 ay Önce

ben ban yedim 2030. ben hile yapmadım başka konumda giriş yapıldı

mansur çelikbaş
mansur çelikbaş - 13 ay Önce

haksız gereksiz yere bağlantı gitti geldi diye royalpas satın aldığım hesabımı 3 aylık banladınızhiçbir kan ıt gerekçe olmadan e postayada bakın kayıtta var kaçdefa attım ulaştıramadım talep oluşturmada bildiğin robot [email protected] geri dönüş yaparsanız sevinirioyuncularınıza haksızlık etmeyin

Özcan Yasa
Özcan Yasa - 13 ay Önce

Benim facebokk hesabıma bağlanıyorum oyunum. Yok şuan kayboldu. Çöh,”)Özcan. Ulaşırsanız 053138...

Facebook bağlantısı
Facebook bağlantısı @Özcan Yasa - 13 ay Önce

Ağ üzerinden bağlantısı kesildi ise destek talebi açılması gerekiyor. Artı başka bir giriş seçeneği eklemediniz mi?

Doğukan Aydın
Doğukan Aydın - 13 ay Önce

Hile Kullanmadığım taktirde hesabım banlandı bu nasıl bir saçmalık Allah askına ya düzeltin sunu artık emek veriyoruz para yatırıyoruz asıl hileciler değilde bize ban atıyorsunuz yazık valla haramda zıkkım olsun para size bu şekilde devam edecekseniz kaldırın oyunu

mustafa aydoğan
mustafa aydoğan @Doğukan Aydın - 13 ay Önce

haklısın kardeşim aynı şekilde benim de banlandı.

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

6 gün önce pubg ye girdim mobil veriden oyunu oynuyordum ve bir anda Pink felaket yükseldi ve wifiye geçtim sonra fazla sürmeden oyundan atıldım ve 3 ay ban yediğimi öğrendim bununla ilgilenir misiniz


Teknoloji haberleri