Samsung Members nedir ne işe yarar ve kaldırma

Samsung 444 77 11 müşteri hizmetleri dışında teknik servis gerektiren durumlar için hızlıca yardım alabileceğiniz destek hattı uygulaması Samsung Members nedir nasıl kullanılır?

Samsung Members nedir ne işe yarar ve kaldırma
müşteri hizmetleri

Samsung Members, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için Samsung tarafından sunulan asistan uygulaması diyebiliriz. Uygulamadan çağrı merkezi aranabiliyor, destek hattı kısmına uygulama üzerinden bağlantı yapılabiliyor ve yakındaki teknik servis bilgisini görebiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri kanalının dışında en hızlı erişim yöntemidir.

Samsung Members uygulamasında yer alan otomatik kontroller özelliğini kullanarak tek tıkla tüm cihaz ayarlarını gözden geçirilebiliyor. İnteraktif kontroller ile cihazın donanım testini yapabiliyorsunuz. Telefon depolamasını ve belleği tek tıkla optimize edilmekte.

S.Members ayarları optimize et sayesinde de cihazın ayarlarını ve pil tüketimi optimizesi yapılabiliyor. Uygulamanın diğer bir güzelliği ise uzaktan erişim hizmetinin olması. Samsung teknik desteği bu bağlantı üzerinden de yapılabilmekte.

Uzman danışman ekibine sahip olduğunu belirten şirket, çöken uygulama sorunları ve teknik konularda derinlemesine yanıtlara ulaşabileceğinizi ifade ediyor. 

Samsung Members nasıl kullanılır?

  • Uygulama açıldığında yukarı üst kısımda 3 noktaya dokunun
  • Uzaktan destek almak istiyorsanız "Samsung Members davet" ile devam edin
  • Uygulama ayarları kısmı ise Samsung account hesabına girmek için kullanılmakta. Bu hesap çoğu bölüm için gerekli olmakta
  • Cihaz optimize işlemleri için alttaki "Yardım" alın seçeneğini kullanın
  • Otomatik kontrolleri ve optimize işlemleri yaptıktan sonra interaktif seçeneği ile cihazın çok sayıda özelliğini test edebilirsiniz

Samsung Members nedir ne işe yarar ve kaldırma

Samsung Members nasıl kullanılırSamsung Members nedirSamsung Members otomatik optimizeSamsung Members teknik servisSamsung Members müşteri hizmetleri

Samsung Members APK indirme

Samsung Members indirme APK dosyasını Google'un Play Store mağazasından ulaşabilirsiniz. İndirirken sorun oluştu veya yüklenmiyor gibi hata ile karşılaşırsanız o zaman eski sürümlerden birini deneyiniz. İnternette araştırırsanız çok sayıda APK sürümüne ulaşacaksınız.

Uygulama eski Galaxy ve Note serilerinde belki çalışmıyor veya aksaklık görülebilir. Şirketin bu hizmetiyle genel bir kontrol işlemi sağlayabilirsiniz. Çok fazla şey beklememenizi öneririz.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR