Samsung Members nedir ne işe yarar ve kaldırma

Samsung 444 77 11 dışında teknik servis gerektiren durumlar için hızlıca yardım alabileceğiniz destek hattı uygulaması Samsung Members nedir nasıl kullanılır?

Samsung Members nedir ne işe yarar ve kaldırma
müşteri hizmetleri

Samsung Members, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için Samsung tarafından sunulan asistan uygulaması diyebiliriz. Uygulamadan çağrı merkezi aranabiliyor, destek hattı kısmına uygulama üzerinden bağlantı yapılabiliyor ve yakındaki teknik servis bilgisini görebiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri kanalının dışında en hızlı erişim yöntemidir. Alabileceğiniz hizmetlere bir örnek vermek gerekirse cihazın pil sağlığını kontrol edebiliyorsunuz.

Samsung Members uygulamasında yer alan otomatik kontroller özelliğini kullanarak tek tıkla tüm cihaz ayarlarını gözden geçirilebiliyor. İnteraktif kontroller ile cihazın donanım testini yapabiliyorsunuz. Telefon depolamasını ve belleği tek tıkla optimize edilmekte.

S.Members ayarları optimize et sayesinde de cihazın ayarlarını ve pil tüketimi optimizesi yapılabiliyor. Uygulamanın diğer bir güzelliği ise uzaktan erişim hizmetinin olması. Samsung teknik desteği, bu bağlantı üzerinden yapılabilmekte ve genel incellemeleri yapabilecek orta seviyede bir uzman ile inceleme de başlatabiliyorsunuz.

Samsung Members nasıl kullanılır?

Uzman danışman ekibine sahip olduğunu belirten şirket, çöken uygulama sorunları ve teknik konularda derinlemesine yanıtlara ulaşabileceğinizi ifade ediyor. Members kullanımı için aşağıdakileri uygulayınız.

  • Uygulama açıldığında yukarı üst kısımda 3 noktaya dokunun
  • Uzaktan destek almak istiyorsanız "Samsung Members davet" ile devam edin
  • Uygulama ayarları kısmı ise Samsung account hesabına girmek için kullanılmakta. Bu hesap çoğu bölüm için gerekli olmakta
  • Cihaz optimize işlemleri için alttaki "Yardım" alın seçeneğini kullanın
  • Otomatik kontrolleri ve optimize işlemleri yaptıktan sonra interaktif seçeneği ile cihazın çok sayıda özelliğini test edebilirsiniz

Samsung Members nedir ne işe yarar ve kaldırma

  • Ayarlara ulaşıldığında ilk seçeneğe baktıysanız size account hesabınızın olması gerektiği belirtilmekte. Ekli değilse eklemenizi şiddetle önermekteyiz.

Samsung Members nasıl kullanılır

  • Otomatik kontrollerle genel bir sağlık taramasını başlatabilirsiniz. Optimize et ile uygulamanın yapabileceklerini görebilirsiniz.

Samsung Members otomatik optimize

  • Yukarda belirttiğimiz erişim yapılamama durumunda isteyen randevu alabiliyor.

Samsung Members teknik servisSamsung Members müşteri hizmetleri

Samsung Members APK indirme işlemi

Samsung Members indirme işleminin resmi kanallardan yapılmasını mnermekteyiz. Kendi mağazası ve  Google'un Play Store üzerinden aratılarakta yazılıma ulaşabilirsiniz. İndirirken sorun oluştu veya yüklenmiyor gibi bir durumla karşılaşırsanız o zaman eski sürümlerden birini deneyiniz. İnternette araştırırsanız çok sayıda APK sürümüne ulaşacaksınız.

Uygulama eski Galaxy ve Note serilerinde bir ihtimal çalışmıyor veya aksaklık çıkarabiliyor. Şirketin bu hizmetiyle genel bir kontrol işlemi sağlayabilirsiniz ve çok fazla bir şey beklememenizi öneririz. 

Yetkili biriyle görüşemediğiniz durumlarda aklınıza belki bu program gelebilir ve canlı görüşme talebinin karşı tarafa ulaşmasıyla yanıt veren birinin çıkması bazen uzun sürebiliyor. Bu gibi zamanlarda mesaj gönderilerek dönüş talebi iletilebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 18:03