Smart Share nedir nasıl kullanılır ne işe yarar?

LG televizyonda Smart Share nasıl kullanılır ve kablosuz bağlantı nasıl yapılır gibi kısa bir bilgilendirmemiz olacak. Telefonda ve tablette ayrı ayrı kullanıma sahip.

Smart Share nedir nasıl kullanılır ne işe yarar?
müşteri hizmetleri

LG Smart Share, kendinizi yormadan videolara erişim, fotoğraflara ve müziklere kolay bir erişim sağlayan çok yararlı bir özellik. Direk bilgisayardan, tabletten ya da televizyondan sevdiğiniz medyalarınızı kablosuz wifi üzerinden göndermenizi sağlıyor.

Media Link ve LNA desteği olan LG televizyonda kullanılmayı sağlayan LG şirketinin resmi medya sunucusu olduğunu belirtelim.

Smart Share nasıl kullanılır

Smart Share programı ücretsiz internetten indirerek kurulumu başlatın. Tablet sürümü, bilgisayar ve televizyon sürümü ayrı ayrı denenebilir. Biz bilgisayara yükleyerek arayüzünü görmenizi istedik.

Movie, Music ve Photo olmak üzere üç başlıkta özelliği topladığını söyleyebiliriz. LG cihazlar arasında aktarmak istediklerinizi seçerek wifi üzerinden gönderebiliyorsunuz.

  • Programı veya uygulamayı indirin ve yükleyin
  • Uygulamanın ayarlarına seçenekler bölümünden ulaşabilirsiniz
  • Seçeneklerde paylaşılan içerikleri görebilir, cihazlara izin ve veya engelle veya cihaz ayarlarını yapabilirsiniz. Aynı bölümden paylaşımı açma ve kapatma işlemini yapabilirsiniz

Smart Share paylaşıma açma dosya gönderme

  • Paylaşıma açma bölümü yukarıda seçenekler yazısına girerek yapacaksınız
  • Paylaşım açık ise bağlantı yapılan cihazlara giriniz
  • İstediğiniz medya dosyasını seçip gönderimi başlatınız

Smart Share nedir nasıl kullanılır ne işe yarar?Smart Share nedirSmart Share nasıl kullanılırSmart Share ne işe yarar

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 01:09
müşteri hizmetleri