Snapchat iletişim telefon numarası

Snapchat iletişim için müşteri hizmetleri telefon numarası yer almadığını belirterek bir çağrı merkezi gibi yere de ulaşamazsınız. Ama iPhone olsun Android olsun yardım merkezi var.

Snapchat iletişim telefon numarası
müşteri hizmetleri

Snapchat, Türkiye kullanıcılarının daha çok Facebook ile adı anıldıktan sonra uygulamayı fark ettiğini söylebiliriz. Ya da en azında bir çoğu bu şekilde duydu. Facebook' un bazı yenilikleri Snapchat' den kopyaladığı haberleri her yıl gündeme geliyor. 

Snapchat, mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkan popüler uygulamalardan bir tanesi. Türk kullanıcı sayısı bir WhatsApp veya Facebook kadar olmasa da hatırı sayılır kitleye sahip. Snap Inc. olarak geçen bir kamera şirketi. Sloganında kameranın yeniden icat etmek, insanlığın yaşamasında, iletişim yollarında iyileştirmede ve öğrenme ve eğlenmelerin de katkı sağladıklarını düşünüyor.

Snapchat müşteri hizmetleri ile iletişim

Yazımızda Snapchat iletişim yollarından iki üç tanesinden bahsedeceğiz. İsteyen uygulamadaki ayarlardan veya vereceğimiz bağlantı URL' si ile sorunlarını iletebilecek.

  • Bilgisayar veya telefon tarayıcısından iletişim için support.snapchat.com/en-US/i-need-help
  • Telefona yüklenen uygulama kullanılarak ayarlar yani yukarıdaki çark' a dokunun
  • Sorun bildir bağlantısı ile çıkan başlıklardan birine girip sorunu veya hatayı iletin
  • Diğer bir destek ise yardım merkezi seçeneği www.andronova.net

Snapchat iletişim telefon numarasıSnapchat müşteri hizmetleri ile iletişimSnapchat telefon numarası var mı?Snapchat e-posta adresi

Snapchat telefon numarası var mı?

Hiç bir sosyal ağın iletişim numarası olmaz. Hukuki veya reklamla alakalı telefon numaraları yer alabilir. Bu bölümlerden de sadece ilgili konular için yardım alınabilir.

Peki sorun için yukarıdaki bağlantı ile Türkçe olarak görülebilir mi? Olabilir ama İngilizce destek talebinin iletilmesi daha sağlıklı olacaktır. Destek hattı olmuş olsa dahi Türkçe dil desteğinin olmayacağını belirtmek isteriz.

İletişim formunu doldurup ilettiğinizde kaç günde geri dönüş yapılır diye merak ediyorsanız eğer, net bir bilgiye ulaşamasınız. Bu yerlerin çok yoğun olduğunu hatırlatmama gerek bulunmuyor diye düşünüyorum.

Snapchat yardım talepleri

Yardım konuları için kısıtlama bulunmuyor. Sizinle alakalı bir seçeneğe ulaşamadıysanız o zaman yakın bir başlıkla devam ediniz. Açıklama kısmı çıkıyorsa sorununuzu iletiniz. Yok çıkmıyor ise o zaman nasıl olsa size geri dönüş olduğunda açıklamayı mail olarak iletirsiniz.

E-posta kanalı ile eğer dönüş yapılacak ise belirttiğiniz e-posta adresine erişiminiz olması gerekiyor. Snapchat e-posta adresi uzantısına dikkat ediniz.

müşteri hizmetleri