Threads nedir nasıl kullanılır

Instagram yeni bir mesajlaşma uygulamasını test ediyor. Threads adı verilen uygulama Facebook içinde kullanılacak. Instagram Threads nedir ve nasıl kullanılır?

Threads nedir nasıl kullanılır
müşteri hizmetleri

Instagram, yeni bir mesajlaşma uygulamasını test ediyor. T. Verge' nin yer verdiği haberde yeni özelliğin hem Facebook' ta hem de instagram' da kullanılacak.

Mesajlaşmada farklı bir deneyim kazandıracak uygulamanın adı Threads olacak.

Instagram' ın Direct uygulamasından istediği verimi alamaması nedeniyle farklı arayışlara geçmişti. Direct pekte kullanıcıları memnun etmemişti. Şirket kullanıcı odaklı instagram ile senkronize şekilde çalışacak başka bir uygulama geliştirdi.

Threads nasıl kullanılır ya da kullanılacak?

Threads, instagram' ın yeni mesjalaşma uygulamasının olacağı söyleniyor. Instagram uygulamasındaki gibi yakın arkadaşlar listesinin olacağı ve uygulamanın tümünde yakın arkadaş listesi kullanılabilecek. Arkadaş listesinde yer alan kişiler, mesajlaşırken sizin şarj seviyenizi, hızınızı ve konumunuzu takip edebilecekler.

Threads' de hikayeleri görebileceksiniz ve gelişim aşamasında ek bazı işlevlerde eklenecek. Yeni uygulama Threads, gençlerin ilgisini çekeceği ve popüler olacağı bekleniyor.

Threads ne zaman çıkacak? Henüz resmi bir açıklama gelmediğinden bir tarih söz konusu değil. Ama instagram' ın kendi içerisinde uygulamayı test ettiği belirtiliyor.

Threads nedir nasıl kullanılır

Instagram' ın bu konu için önemli bir değişime ihtiyacı vardı. Önceki uygulaması hem itici geliyordu hem de pek kullanışlı görülmüyordu. Yeni uygulama eğer istenileni verirse gerçekten önemli seviyede bir kullanıcıya ulaşacak.

müşteri hizmetleri