Tik Tok müşteri hizmetleri iletişim

Türkiye için Tik Tok çağrı merkezi arayanları görüyoruz. Bir müşteri hizmetleri yok mu diyen çok sayıda kullanıcıdan mesaj alıyoruz. Bizden destek hattı hizmeti almak isteyenler oluyor.

Tik Tok müşteri hizmetleri iletişim
müşteri hizmetleri

Tik Tok uygulaması kendinden önce çıkmış çoğu uygulamayı kısa sürede geride bıraktı. Kullanıcılara özellikle reklam ağırlıklı ulaştı. Uygulama hakkında bir önceki yazımızda yer verdik. TikTok telefon numarası 444 ve 0850 gibi bir numara yer almıyor. Uygulama üzerinden veya e-posta adresi ile şikayet edilebiliyor.

Tik Tok, Çin menşeyli bir şirket tarafından geliştirilmiştir. Merkezi Çin' de ve destekleyen dillerde ise Türkçe var ama yardım alabileceğiniz dil olarak Türkiye yer almıyor. Çin, İngilizçe, Fransada, Almanyada, Endonezyada, Portekiz, Rusya, İspanyol ve Arapça desteği bulunuyor.

Tik Tok uygulaması için yardım almak istediğinizde uygulama üzerinden yardım talep edebilir veya aşağıdaki adreslerle yukarıdaki dillerden birini kullanarak mail atabilirsiniz. Tik Tok şikayet etmek için uygulamadaki adımları takip ediniz.

Tik Tok yüklenmiyor veya indiremiyor diyenler aldığınız hata mesajıyla iletişime geçiniz. Sorunda uyarı çıkmıyorsa farklı bir telefonda denemeye çalışınız.

Tik Tok iletişim adresleri

Yukarıdaki 3 mail adresiyle ilgili alanlar için yardım talep edebilirsiniz. Genel şikayetler için info ve reklam şikayetleri için de advertis' e mail atabilirsiniz. Bunun dışında durumlarda hesaba erişiminiz varsa kolayca bildirimde bulunabilirsiniz.

Sorununuz varsa 11858 ile görüşebilirsiniz!

Tik Tok müşteri hizmetleri iletişim

Tik Tok müşteri hizmetleri sorun bildirimi

  • TikTok uygulaması açıp alt resimdeki simgeye dokunun
  • İkinci resimdeki soru işaretine tıklayınız
  • Çıkan üçüncü resimdeki ilgili seçeneği seçin
  • Örnek birde şifre sorunu bildiriminde bulunabilir

Seçeneklerde kapatılan Tik Tok hesabını açmak için sorun bildirimi, otomatik hesap çıkışı oldu, TikTok hesabım askıya alındı ve diğer şeklinde seçenekleri deneyebilirsiniz.

Tik Tok müşteri hizmetleri sorun bildirimiTik Tok iletişimTik Tok telefon numarasıtiktok müşteri hizmetleritiktok iletişim adresi

TikTok müşteri hizmetleri yani TikTok iletişim adresi şu an için tüm kanalları bu haberimizde yer verildi. Bunların dışındaki kanallar şifre sıfırlamadaki e-posta ile ve telefon numarası ile yapılan işlemlerde geçerli. Eğer telefon numarası kapandı, telefon numaramı kapattıp veya posta hesabım şifresini unuttum mail adresine ulaşamıyorum sorunu yaşayanlar belirttiğimiz seçenekleri denesin.

Yasal bir durumunuz varsa çok sayıda kişinin şikayet etmesi belki işe yarayabilir. Ama her zaman önerimiz savcılığa giderek bir dilekçe vermeniz olacak. 

TikTok için yardım alma:

TikTok için arayışta olanlar ne yazık ki böyle bir şey bulunmuyor. Türkiye için yanlış hatırlamıyorsak belki bir temsilci olabilir. Ama böyle bir yerde satışla alakalı bir aracı firma diyebiliriz. 

Sorunlarınız için yapacağınız uygulama ayarlarından problemi rapor et ve ? simgesiyle ilgili bir başlıkla talep oluşturulması.

Tik Tok’ un zor bir süreçten geçtiği bu zamanlarda haklı veya haksız baskılarla karşılaştığı görülüyor. Gizlilikle alakalı yetersizlikler veya kasıtlı durumlardan soruşturma açıldığını biliyoruz. Bundan yararlanan instagram’ da reels adlı bir özelliği yayına aldı. TikTok’ un kopyası diyebiliriz. Yani baya bir sıkıntılı zamanlar geçiriyor.

Uzun bir dönem yardım kısmı İngilizce ve Türkçe karşımızı olması nedeniyle çok sıkıntılı bir başvuru süreci oluyordu. Yakın zamanda çoğunlukla Türkçe olarak ayarlandı ve rahat bir kullanım imkanı sunuldu.

Geri dönüş biraz zor oluyor. Burada hafta içerisinde 2 kez aralıklı başvuru yapılmasını öneriyoruz. Oldu ki hiç bir şekilde dönüş yapmadılar, o zaman yasal bir durumla karşılaştıysanız o zaman başvurunuzu yapınız. Değilse sonuç olumsuz olacaktır.

Yukarıdaki Andronova adlı sitedeki bağlantıların incelenmesini öneriyoruz. Siteye yazarak yardım alınması durumu kısmi olarak yönlendirme yapılarak bilgi verilmekte.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2020, 15:51
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Emel degırmenonu
Emel degırmenonu - 8 ay Önce

Tik tok hesabım kaldırılsın

Kaldırma talebi
Kaldırma talebi @Emel degırmenonu - 8 ay Önce

Erişiminiz yoksa yukarıdaki yöntemle talep gönderilmeli.

Buse
Buse - 9 ay Önce

Giriş yapamadığım hesabımı spamlatarak kapatabilir miyim?

Olacağını düşünmüyoruz
Olacağını düşünmüyoruz @Buse - 9 ay Önce

Spam gerekçesi hesapta yoksa pek bir şey olacağını düşünmüyoruz. Bir ihtimal kısıtlamalar gelebilir.

flccash
flccash - 9 ay Önce

yayın yasağı kalıcı olarak diye bir uyarı aldım yayın açamıyorum . bunu nasıl düzeltebilirim

Yayına yasak
Yayına yasak @flccash - 9 ay Önce

Bununla ilgili bir yazımız bulunuyor.

Merve
Merve - 9 ay Önce

Tiktoktan kazandığım para hesabıma 20 gündür yatmıyor neden

Sevda
Sevda - 11 ay Önce

Benim tik tok kapatıldı ne yapmalıyım

İşlemler sıralaması
İşlemler sıralaması @Sevda - 11 ay Önce

Nedenine göre açılabilir mi açılamaz mı analiz edilir. Sonrasında yukarıdakilerle ulaşılmaya çalışılır.

Ceyda
Ceyda - 11 ay Önce

Şahsıma ait iki tane şifresini ve e postasını unuttuğum hesap var ve acilen kapanmasını istiyorum ya da şifre ve e postalarını öğrenmek istiyorum ne yapabilirim?

Yapabilecekleriniz
Yapabilecekleriniz @Ceyda - 11 ay Önce

Sorun bildirimle dönüş beklemeniz gerekir. Olumlu görülürse kimlikle doğrulamadan geçmeniz istenebilir. Bunun dışında ailevi sorunlar için savcılık kanalıyla başvurunuz.

Merve
Merve - 11 ay Önce

Şifre e posta unuttum giremiyorum eşimle tartışıyorum boşanma eşiğine geldim ne olursun yardım edin silin şu hesabı kapatın ya yeter artık

Hesap nasıl kapatılır
Hesap nasıl kapatılır @Merve - 11 ay Önce

Bu uygulamanın iletişim bilgileri yazı içerisinde geçiyor. Mail atabilirsiniz ve iletişim bildirimi adımlarını uygulayabilirsiniz.

elif
elif - 13 ay Önce

tik tok yanlışlıkla silindi ama ben e-postasını hatırlamıyorum nereden nasıl hesap bilgilerimi alırım

Öneri
Öneri @elif - 13 ay Önce

Ek bir doğrulamanın olmadığı hesaplarda sadece yukarıdaki işlem yapılabilir. Mail hesabını bulmanız ya da telefon numaranızla kontrol ediniz.

Seher gözükara
Seher gözükara - 1 yıl Önce

Uzun zamandır tiktok kullanıcısıyım ve herhangi uygunsuz bir davranışım olmadığı halde yayın engeli yedim ne alaka söyler misiniz tartışma içeriği diyor ama arkadaşlarım gülerek şakalaşıyordu ayrıcalık var bu sistemde lütfen ilgilenirseniz sevinirim kullanıcı adım w.i....

Sorununuzu iletmeniz için
Sorununuzu iletmeniz için @Seher gözükara - 1 yıl Önce

Yukarıda nasıl başvurulacağını açıklayan adımlar yer almakta.

Baran.urmat
Baran.urmat - 1 yıl Önce

Tiktok hiç videolarım keşf düşmüyor

serap dağlı
serap dağlı - 1 yıl Önce

tiktok hesabımı sildim taslaktaki tüm videolar silinmiş.geri dönderemezmiyiö.600 tane video taslaktan silinmiş.acil bilgi

Taslaktan silinen videolar
Taslaktan silinen videolar @serap dağlı - 1 yıl Önce

Yayınlanmış videolar kalıyor ama hesapta yayınlanmamışlar silinir. Tik Tok' a talep açınız ama büyük ihtimal nafile bir başvuru olacak. Eğer bu videolar bilgisayarda veya telefonda varsa (kısmi veya tamamı) geri alınma imkanı veri geri getirme yazılımlarıyla olabilir.

Burhan genç
Burhan genç - 1 yıl Önce

Ben tiktok şifremi unuttuk giremiyorum yeni şifreyi yapıyorum ama olmuyor yine

Daha anlaşılır yazar mısınız
Daha anlaşılır yazar mısınız @Burhan genç - 1 yıl Önce

Şifre yapma?

Mehmet şah Ergin
Mehmet şah Ergin - 1 yıl Önce

Tiktok'tan askıya alındı sizden ricam açmanızı istiyorum veya bu kaç gün sürüyor bilgiyi gönderir misiniz

kamil kaya
kamil kaya - 1 yıl Önce

merhaba benim videolarım artık izlenme olmuyor hatta 0 görüntülenme devam ediyor video yüklemek artık içinden gelmiyor yani eğlenceli platfrom şuan bana sıkıcı gelmey başladı biz okadar uğraşıyoruz bişeyler yapıp fakat nedense izlenme ve beğenilerime kısıtlama geldi anlayamadım 30 bin 20 bin 360k olan videolarım şuan 0 görüntülenme oluyor sürekli bi kere kamera arkası paylaşımım da kişilerin ellilerinde silah olan bölüm vardı galiba ondan ötürü hem videoyu kaldırdılar hemde kısıtladılar

Videolarım izlenmiyor görünüyor
Videolarım izlenmiyor görünüyor @kamil kaya - 1 yıl Önce

Bu durumla karşılaşanlar olabiliyor. Genelinde kural ihlalleri nedeniyle bu tarz kısıtlamalar yapılıyor. Alınan cezanın net bir süresi olmuyor. Yinede sorunu tiktok bildirim bölümünden iletin.

Leviaht
Leviaht - 1 yıl Önce

Hesabımın şifresini unuttum Yeni hat aldığım ve eski gmail hesabımı da hatırlamadığım için giriş yapamıyorum

Yapılacak pek bir şey yok
Yapılacak pek bir şey yok @Leviaht - 1 yıl Önce

Çok sık dönüş yapılmayan bir sisteme sahipler. Talep formunu doldurarak ara ara başvuru yapın.


Teknoloji haberleri