Tik Tok Tinder keşfet nedir ve kapatma

Tinder ve Tik Tok keşfet nedir ve düşmeme nedenlerine yer verdiğimiz yazımız bilgi içeriğine sahiptir ve çözüm için başka konularımıza bakabilirsiniz.

Tik Tok Tinder keşfet nedir ve kapatma
müşteri hizmetleri

Tinder keşfet, beğeni yapılan ve hayır denilen bölüm kısmı olarak adlandırılır. Keşif kapatma işlemiyle hiç bir kimsenin keşif görülmeyecek şekile alınabilir. Bu özellik kapalı dahi eşleşmeleri görebilirsin ve sohbette bulunabilirsin.

Tinder keşfet kapatma için:

Uygulamalardan "Ayarlar" > "Keşif" kısmına giriniz. Burayı kapatmanızla yalnızca kart destekleri görünümü etkiler. İşlemden önce beğendiklerin senin profilini görme ve beğeni yapabilme şansını bulabilir.

Tik Tok keşfet, arama kısmında karşımıza gelen popüler paylaşımların yer aldığı bölümün adı. Çok izlenen videoları buradan görebilirsiniz. Çok takipçi olanlarında az olanlarında yer aldığı bir bölümdür. Başka sosyal uygulamalarda da yer alan bu özellik örnek instagram kullanıcılarının da tercih ettiği bir yerdir.

Bu kısımda popüler olan kişilerin az beğeni alan videolarıyla da karşılaşabilirsiniz. Bazı kullanıcıların keşfete düşmemekten yakındığını görüyoruz. Bunun olası nedenlerini aşağıda paylaşacağız ve bazılarında uzun zaman bu şekilde kalınabiliyor.

  • Popüler olan hesapların önceliği olabilir. 
  • Sık sık video paylaşımı yapan hesaplar. (Örnek günde 5-10 veya daha fazlası gibi...)
  • Yapılan paylaşımlarda kural ihlaline takılan videoların sayısına göre bir kısıtlama uygulanabilir.
  • Şikayetler yaptırımlarla sonuçlanabilir.
  • Geçici bir sorun görülebilir.
  • Profilde eksiklik veya sık değişiklik şüpheli durumlar olarak algılanabilir.

Duruma göre sorunu bildirmeniz için profilden üst kısımdaki noktalı alana dokunun ve ayarlardan problem rapor et ile durumunuzu anlatacak seçeneği belirleyin.

Tik Tok Tinder keşfet nedir ve kapatma

Tik Tok keşfet nedir

müşteri hizmetleri