Tinder müşteri hizmetleri için iletişim destek hattı

Tinder uygulaması için müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmadığını belirterek destek hattı gibi soruların yanıtı haber içerisinde yer alıyor. Tinder iletişim için...

Tinder müşteri hizmetleri için iletişim destek hattı
müşteri hizmetleri

Tinder uygulamasının müşteri hizmetleri için destek amaçlı telefon numarası olmadığı sitede belirtiliyor. Ama farklı durumlar için bir Tinder iletişim numarası yer almakte. Reklam gibi durumlar için kullanılıyor olabilir.

Destek köşesinde yer alan bilgide, ekiplerin yardımcı olmak için online halinde olduğu yazmakta. Çoğu sorun teknik olduğunu belirten içeriğinde yazışarak daha kolay açıklama getiriliyormuş.

Aşağıda Tinder e-posta, talep için bağlantı URL' si ve yardım sayfası yer almakta. Diğer kanallarda yer alan hiç bir Tinder destek hattı şirketle alakası olmamakta. Tinder sizden destek talebi için bir ücret talep etmeyeceğini de belirtelim.

Tinder, insanlarla daha hızlı etkileşimi sağlamak için oluşturulmuş arkadaş uygulaması. Fotoğraflarla sunduğu beğeni ve karşı tarafında beğenisi ile eşleşme yapılarak sohbet alanı açılmakta. Rastgele sohbet etmek gibi bir durum bulunmuyor. Çoğu uygulamadan farklı bir çalışma anlayışı var. 

Uygulama geliştiricisi birde çok sayıda araç sunabiliyor. Bazı özelliklerden yararlanmak istiyorsanız aylık veya yıllık satın alma önerileri yer alıyor. Yakında birde kendi hazırlattıkları dizilerle karşılaşabiliriz. 

Tinder iletişim adresleri

  • help.tinder.com/hc/tr/requests/new
  • help.tinder.com/hc/tr/categories/115000771763-Something-s-Not-Working
  • help.tinder.com/hc/tr
  • Tinder telefon numarası 214 853-43-09
  • Basın e-posta press@gotinder. com
  • adsales@ ve TinderStories@ reklam ve hikayeler için

Birinci verdiğimiz bağlantı ile çok sayıda sorunu iletebiliyorsunuz. Gün içerisinde dönüşler olmadığı takdirde yoğunluk varsa 4-5 gün bekleyip tekrar talep gönderin.

Tinder müşteri hizmetleri için iletişim destek hattı

Yukarıda verdiğimiz ilk URL ile Tinder çalışmıyor, oturum açılmıyor, ödeme veya faturalandırma sorunu, güvenlik veya gizlilikle ilgili sorun gönderme ve başka konu hakkında seçeneği ile talep gönderimi yapabilirsiniz.

Tinder çağrı merkezi için iletişim en iyi yöntem talep gönderimidir. Bize göre çok beklemeden size geri dönüş yapılacaktır. Facebook veya diğer uygulamalar gibi çok büyük destek taleplerinin gittiğini düşünmüyoruz.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2019, 01:38
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR