Ücretsiz fatura kontrol aboneliği

Fatura bilgisi başlıklı ücretsiz fatura kontrolü size de geldi mi? Turkcell' den yüksek faturaları önlemek adına abonelerine bilgilendirme mesajı gönderildi.

Ücretsiz fatura kontrol aboneliği
müşteri hizmetleri

Turkcell' in yüksek faturalara maruz kalmamak için abonelerine bilgilendirme amaçlı olarak attığı mesaj da 'Ücretsiz fatura kontrol aboneliğiniz başlamıştır. Güncel tutarınız 100 TL ye ulaştığında ücretsiz bilgi verilecektir. Fatura kontrol mesajı almak istemiyorsanız iptal kontrol yazıp 2200' a ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Faturanızla ilgili tüm bilgilere Turkcell Dijital Operatör uygulamasından ulaşabilirsiniz.'

Yüksek faturaların çoğu genelde internet kullanımında veya çocukların oyun satın alması nedeniyle çıkmakta. Yukarıdaki tarz operatörlerin zorunlu olarak bilgilendirme yapılmasıyla alakalı bilgilendirme hizmeti bulunuyor. Bu tazr bir bilgilendirme yapılmadığı takdirde çıkacak yüksek faturalar için operatör sorumluluğu bulunmakta. 

Yüksek fatura itirazları yapılmadan önce fatura detaylarını sorgulamanız gerekmekte. Hareket dökümü ile şikayet talebi operatöre iletildikten sonra istenilirse tüketici hakem heyetleriyle işlem yapılabilir. İşte bu tarz sorunlar için bilgilendirme mesajlarının önem arz ettiğini belirtelim.

müşteri hizmetleri