Xbox Game Pass for PC nedir

Xbox Game Pass for PC nedir nasıl indirilir nasıl satın alınır sizlere kısa bir bilgilendirme sunacağız. Windows 10 uygulaması şu an beta sürümünde ve oyun arşivi çok geniş.

Xbox Game Pass for PC nedir
müşteri hizmetleri

Microsoft tarafından yeni çıkarılan ve beta aşamasında olan Xbox Game Pass for PC ile 100' den fazla yüksek kalitelerde PC oyunu sınırsız şekilde erişime kavuşacaksınız. Aylık ücretinin şimdilik 28,99 TL olduğunu belirtelim. Arşive sürekli yeni oyunlar ekleniyor.

Xbox Game Pass for PC, Windows 10 bilgisayarlarda yüksek kalitede oyunlarla oluşturulan sınırsız kütüphaneye erişim sağlayan Microsoft' un bir hizmeti. Ekli oyunlarla sınırlı kalmayan ve sürekli yenileri eklenen bu kütüphane de çok çeşitli oyunlara ulaşacaksınız.

Platformda aynı oyunları oynayarak sıkılmak yerine sürekli güncellenen yapısıyla heyecanınız ilk zamanki gibi devam edecek. 

Uygulamada arkadaşlarınız neleri oynuyor bakıp ve oyun sırasında onlarla sohbet edebilirsiniz. Oyunlar arasında geçişte sohbet ekranı kesintiye uğramadan devam eder.

Xbox Game Pass for PC nedir

Xbox Game Pass for PC indirme 

Xbox uygulaması yani Xbox programı indirmek için xbox.com/pcgamesplan adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oyun uygulamasında rastlanan hataları geri bildirim merkezine iletebilirsiniz. Alınabilecek hatalardan biri Mayıs 21 ile güncelleştirmeleri denetle kullanılarak güncel sürüm yüklü kullanıcıların indirmesine açıldı. Uyumsuz cihazlar sınırlı sayıda olduğu belirtiliyor.

Xbox Game Pass for PC cihaz uyumlu değil ya da uyumsuz şeklinde hata alanlar sürücülerin güncel olduğundan emin olun.

Xbox Game Pass for PC nasıl indirilir

Gears 5 teknoloji ile tanışın. En popüler oyunları oyun arşivinden ulaşacaksınız. Aksiyon, macera, strateji, futbol ve dahasına ulaşacaksınız. Uygulamada yaş sınırı PEGI filtresi yer almakta. Aynı zamanda HDR, 4K ve çoklu oyunculu oyunları da seçebiliyorsunuz.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 11:11