YouTube video sahibi tarafından devre dışı bırakıldı

Google Chrome tarayıcıdan videoya girdiğimde YouTube diğer uygulamalarda oynatma, video sahibi tarafından devre dışı bırakıldı uyarısı alıyorum.

YouTube video sahibi tarafından devre dışı bırakıldı
müşteri hizmetleri

Google aramalarında YouTube video açmaya çalıştığınızda yukarıdaki uyarıyla karşılaşıyorsanız veya video yayınladınız bu sorun çıkıyorsa alınan bir hata değil sadece gerekli seçeneğin işaretli olmamasından kaynaklıdır.

Video yayınladığımda tarayıcılarda açılmıyor diyorsanız:

  • Yayınlanan videonun düzenle kısmını açın.
  • Ek seçeneklerdeki "Yerleştirmeye izin ver" işaretli değilse işaretleyiniz.
  • Yukarıdan ayarları kaydet yapınız.

İşlem bu kadar. Bu seçeneğin başka yerlerde yerleştirilmesi engellendiğinde YouTube uygulaması dışında video oynatılamaz.

Bu işlem yapıldı ama hala sıkıntı varsa o zaman tüm ayarları değiştirerek test ediniz. Birde başka videolarda aynı problem var mıdır diye bakınız. İçeriğin herkes tarafından görüntüleyebilecek durumda mı bu bölümlerinden incelenmesi gerekiyor. Birde tüm tarayıcılarda mı yoksa birinde mi böyle bir mesaj çıkıyor incelemek gerekiyor. Birinde çıkmakta ise geçmiş ve tarayıcı sıfırlanmasının yapılması iş görecektir.

Bir başka durumsa hesaba veya videoya yapılan kısıtlama diyebiliriz. içerikte sıkıntı varsa ve şikayetler gelmişse yaptırım uygulanmış olabilir. Daha net bilgiye bildirim yaparak ulaşabilirsiniz. www.andronova.net

YouTube video sahibi tarafından devre dışı bırakıldı

  • Genelde kesin çözümü aşağıdaki yerleştirme kutucuğunun işaretlemesiyle sonuçlandırılır.

YouTube diğer uygulamalarda oynatma

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 14:55