Neptune, Oldukça İlginç Görünümlü Akıllı Saatini ve Gereksiz Telefonunu Duyurdu!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Son bir iki yıldır hayatımızda, daha doğrusu kolumuzda yer edinen akıllı saatler, Samsung, LG, Motorola, Sony, Apple gibi devlerin de aralarında yer aldığı ve daha bir çok küçük büyük firma tarafından üretilmekte. Aralarında Moto 360, Apple Watch gibi bazıları var ki tasarımıyla beğenileri toplamayı başardı.

Sponsorlu reklam

Şimdi sizlere daha önce de Netune Pine modeli akıllı saatini duyuran ama bek tutulmayan Neptune’ün bu kez hakkında konuşulacağa benzeyen harika bir tasarıma sahip, “gereksiz” akıllı telefonu Neptune Dua ile birlikte gelen yeni nesil akıllı saatini tanıtacağız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Neptune Duo akıllı saat, benzersiz modern tasarımının altında, dört çekirdekli işlemcisi, 1000mAh batarya, 3G/4G, wi-Fi- GPS ve NFC desteğiyle geliyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip bu akıllı saat, bileklik şeklindeki görünümüyle, gelecekte geçen fantastik bir film ürünü gibi görünüyor.

Sponsorlu reklam

neptune-duo-akilli-saat

SIM kart desteğine sahip Neptuna Duo SmartWatch, yanında, saatsiz kullanılması mümkün olmayan gereksiz bir akıllı telefon ile beraber geliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

neptune-duo-akilli-telefont

798$’dan ön sipariş ile satışı devam eden Neptune Duo’nun 2015’in sonlarına doğru teslimatlarına başlanması bekleniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir