Netflix Gerard Way süper kahraman çizgi romanı TV şovuna dönüştürdü

blank

Netflix Gerard Way'in çarpıtılmış süper kahraman çizgi romanını TV şovuna dönüştürdü. 10 Bölümlük canlı aksiyon serisine dönüşecek çizgi roman Facebook' tan duyuruldu.

teknik destek

Umbrella Academy, 10 bölümlük canlı aksiyon serisine dönüştürülüyor. Geçtiğimiz Cuma günü Castlevania animasyon serisini yayınlama konusuna sıcak baktığını belirten Netflix, yeni bir uyarlama daha duyurdu. Gerard Way ve ödüllü illüstratör Gabriel Ba tarafından çıkarılan Dark Horse Comics’in süper kahramanlı çizgi romanı The Umbrella Academy’den 10 bölümlük canlı aksiyon serisi yapılacak. Gerard Way haberi Facebook üzerinden ”Gerçekten oluyor” mesajıyla doğruladı.

Umbrella Academy konusu! My Chemical Romance şarkıcısı Gerard Way tarafından yazılmış ve Gabriel Bá tarafından gösterilen Umbrella Akademy, babalarının ölümünü araştırırken, yol boyunca engellerle karşılaşan bir grup alışılmadık süper kahramanı konu alır. 2007’de piyasaya çıktığından bu yana, eleştirmenlerin beğenisini kazanmış ve 2008 yılında çizgi romanlar dünyasında önemli bir ödül olan Eisner Ödülü’nü kazanmıştır.

Netflix Gerard Way süper kahraman çizgi romanı TV şovuna dönüştürdü

Söylentiler geçen haftadan beri vardı

Geçen haftadan beri Umbrella Academy’nin Netflix tarafından TV şovuna dönüştürüleceği ve Gerard Way’in kesinlikle projenin içinde olacağı söylentileri internette dolaştı. Umbrella Academy’nin 2018’de ilk kez 10 bölüm olarak gösterime girmesi planlanıyor. Gerard Way, “Son olarak, Umbrella Academy’nin Netflix’te bir ev bulduğuna çok sevindim” mesajını yazdıktan sonra “Çizgi roman yaratırken Gabriel Bá ve benim vizyonumuz için daha iyi bir yer düşünemiyordum” dedi.

Netflix’in Umbrella Academy serisine henüz kimin katılacağı konusunda çok fazla şey açıklanmadı, ancak Gerard Way, bir poster paylaştı.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!