Netflix profil kilidi şifremi unuttum

Netflix profil kilidi parola sıfırlaması telefon uygulaması üzerinden değil de Chrome kullanılarak pin kurtarma ile zorlanmadan yapılabiliyor.

Andronova

Çocuklar ve ortak kullanıcılara ayrı ayrı belirleyeceğiniz oturumla girişleriyle girişleri belirleyebilirsiniz. Yapacağını sınıflandırma eskisine nazaran daha başarılı diyebiliriz.

Netflix profil kilidi şifresini değiştirmek için:

  • Telefon veya bilgisayar tarayıcısından üç çizgili alana giriniz. “Hesap” yazana girip bekleyiniz. “Profil / ebeveyn” ile devam ediniz.  P.Kilidi yanındaki “Değiştir” üzerinden işlem yapabilirsiniz.
  • Profil şifre sıfırlaması için Yukarıdaki yolu kullanın ve sonunda “Parolamı unuttum” yazanla işlem yapınız.

Hiçbir şekilde ulaşamadığınızı söylüyorsanız o zamanda aşağıdaki kanalları kullanınız.

  • Telefonla görüşmek için 8503907444
  • Pin’ e koyulan parolayı sıfırlamanız için .netflix.com/tr/LoginHelp

Yönetici olanın değiştirilmesi için ikinci olanla SMS / mail önerilerinin denenmesi ve eğer e-posta hesabımı unuttum diyorsanız size sunacakları ayrı bir bölümden sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Talep oluşturmaya çalışanlara dönüşler ızın sürebilir veya burada da bir kısıtlamayla karşılaşılabilir. Çok defa aynı şeyleri yapanlar banlama ve bir başka terim yasaklama uygulanılabiliyor. Böyle bir şeyin çıktığını düşünüyorsanız modeminizi yeniden başlatınız ve başka cihazlarla kontrol ediniz.

Bu yöntemin tercihi genellikle çoklu kullanıcıların ayırt edilmesi için ve kısıtlama uygulamak isteyenlerin yardımına koşuyor. Cinsel filmlerin şifrelemesi dolaylı yolla bu şekilde yapılabiliyor. Çıplaklık dediğimiz videoların engelini yaptığımızda ekrana pin kodunun çıktığını görürüz. Çıkmıyorsa işleminiz yapılamadı ya da o anda bir şeylerin ters gittiğini düşünüyoruz.

Netflix profil kilidi şifremi unuttum

P. unuttum cevap vermediğinde aşağıya doğru inin B. arayın yazılı olanla devam ediniz. Ekranı açılmıyorsa çıkıp yardım alanına girrek kontrol edelim ve yoğun saatlerde ulaşamayanların web sayfasındaki bize ulaşınla şanslarını denemelerini öneriyoruz. 

Netflix profil şifremi unuttum

Pin, profile parola koyarak çoklu oturumlarda ön plana çıkan gelişmiş kullanım seçeneklerinden biri. Ortaklaşa kullananların kendine özel oluşturduğu ve istenirse çocuklu evlerde içeriklerin kısıtlanmasında da tercih edilebiliyor.


Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 20:50

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.