Netflix Türkiye'ye Geldi! Hemen Online Film ve Dizi İzle

Dünya'nın en popüler internet üzerinden online film ve dizi izleme servisi Netflix, Türkiye ve bir çok ülke için servisini kullanıma açtı. Milyarlarca internet kullanıcısının, her gün yüz binlerce filmi veya diziyi internet üzerinden izlediği ve son dö

Netflix Türkiye'ye Geldi! Hemen Online Film ve Dizi İzle
müşteri hizmetleri
Dünya'nın en popüler internet üzerinden online film ve dizi izleme servisi Netflix, Türkiye ve bir çok ülke için servisini kullanıma açtı. Milyarlarca internet kullanıcısının, her gün yüz binlerce filmi veya diziyi internet üzerinden izlediği ve son dönemde akıllı cihazların da yaygınlaşmasıyla her yerde dizi ve film izleme keyfinin yaşanabildiğini düşünürsek, Netflix gibi ABD'de oldukça popüler olan bir servisin Türkiye'de kullanılabilecek olması harika bir haber. Korsan siteler, torrent siteleri gibi kaynaklardan "film indir" veya "dizi indir" kelimeleriyle arama yapan kullanıcı sayısının oldukça yaygın olduğu da düşünülürse, korsanın önüne geçmek için geliştirildiği belli olan Netflix, online film ve dizi izlemenizi hem yasal, hem de daha kolay hale getiriyor. Gerek Smart TV, gerek akıllı telefon ve tablet pc'lerden bağlanabileceğiniz Netflix hesabınızla, film veya dizi izlemenin hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmadığını anlayacaksınız.

Netflix Türkiye (online film izle / online dizi izle)

natflix turkiye goruntu Netflix Türkiye için belirlediği paket fiyatları ise şöyle:
  • Basic: 26.99TL
  • Standard: 33.99TL
  • Premium: 40.99TL
natflix türkiye fiyatları Her paketin farklı özellikleri bulunurken, örnek olarak Basic paketinde aynı anda Neflix hesabı üzerinden sadece bir bağlantı gerçekleştirilip izleme yapılabilirken, Standard hesapta, siz TV'den hesabınıza bağlanıp bir şey izlerken, yan odada çocuğunuz tabletinden başka bir film yada diziyi izleyebiliyor. Ayrıca yukarıdaki tabloda da görebileceğiniz gibi görüntü kalite farkları da paketler arasındaki diğer önemli değişikliklerden.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Veysel Cive
Veysel Cive - 4 yıl Önce

Paralıymış.. korsana devam ağa :)

Ozkan OZTURK
Ozkan OZTURK - 4 yıl Önce

Türkçe alt yazı yok. Yuh.

yusuf Ç.
yusuf Ç. - 4 yıl Önce

viral reklam ? :)türkçe veya türkçe alt yazı yoksa nasıl işimize yarasın ki ?

kıvanç
kıvanç - 4 yıl Önce

türkçe ve türkçe alt yazı desteği yok. ingilizceniz yoksa boşuna para vermeyin.

Erman Uzun
Erman Uzun - 4 yıl Önce

Bunun cracklisi var mı ??????

Kadir Özkan
Kadir Özkan - 4 yıl Önce

çok pahalı bee

17 saniye içinde reklamı geçebilirsiniz