Netflix Türkiye’ye Geldi! Hemen Online Film ve Dizi İzle

Andronova
2 Minimum Okuma

Dünya’nın en popüler internet üzerinden online film ve dizi izleme servisi Netflix, Türkiye ve bir çok ülke için servisini kullanıma açtı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Milyarlarca internet kullanıcısının, her gün yüz binlerce filmi veya diziyi internet üzerinden izlediği ve son dönemde akıllı cihazların da yaygınlaşmasıyla her yerde dizi ve film izleme keyfinin yaşanabildiğini düşünürsek, Netflix gibi ABD’de oldukça popüler olan bir servisin Türkiye’de kullanılabilecek olması harika bir haber.

Korsan siteler, torrent siteleri gibi kaynaklardan “film indir” veya “dizi indir” kelimeleriyle arama yapan kullanıcı sayısının oldukça yaygın olduğu da düşünülürse, korsanın önüne geçmek için geliştirildiği belli olan Netflix, online film ve dizi izlemenizi hem yasal, hem de daha kolay hale getiriyor. Gerek Smart TV, gerek akıllı telefon ve tablet pc’lerden bağlanabileceğiniz Netflix hesabınızla, film veya dizi izlemenin hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmadığını anlayacaksınız.

Netflix Türkiye (online film izle / online dizi izle)

natflix turkiye goruntu

Netflix Türkiye için belirlediği paket fiyatları ise şöyle:

  • Basic: 26.99TL
  • Standard: 33.99TL
  • Premium: 40.99TL

natflix türkiye fiyatları

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Her paketin farklı özellikleri bulunurken, örnek olarak Basic paketinde aynı anda Neflix hesabı üzerinden sadece bir bağlantı gerçekleştirilip izleme yapılabilirken, Standard hesapta, siz TV’den hesabınıza bağlanıp bir şey izlerken, yan odada çocuğunuz tabletinden başka bir film yada diziyi izleyebiliyor. Ayrıca yukarıdaki tabloda da görebileceğiniz gibi görüntü kalite farkları da paketler arasındaki diğer önemli değişikliklerden.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir