Nexus 4, Android 5.0 Lollipop Güncellemesini Alacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Herkesin merakla beklediği, özellikleriyle Android işletim sisteminde devrim yapan Android 5.0 Lollipop‘un tanıtımını dün akşam sizlerle paylaşmıştık.

Andronova

Nexus 6‘nın da tanıtıldığı duyurunun yapılmasıyla beraber, Android 5.0 Lollipop‘u alacağı kesinleşen ilk nexus telefonu olan Nexus 6, beraberinde diğer kardeşleri olan Nexus 5, Nexus 7 ve Nexus 10’un da Lollipop’u önümüzdeki haftalarda alacağı belirtilirken, Nexus 4’ün yeni Android’i alıp almayacağı ise merak konusuydu.

Google’dan Sascha Prüter, Nexus 4’ün Andorid 5.0 Lollipop’u alacak mı sorularına karşın bir açıklama yaparak bir çok kişinin sevinmesine sebep oldu. Yapılan açıklamada Sascha;

“Nexus 6, Nexus 9 ve Nexus Player’a gelen Android 5.0 Lollipop, önümüzdeki haftalarda ayrıca Nexus 4, 5, 6, 7 ve 10’a ve Google Play Edition cihazlara gelecek.

android-5-lollipop

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın