Nexus 4 İçin Android 5.0 Lollipop Fabrika İmajı Yayınlandı! [Hemen Yükleyin]

Andronova

Nihayet o an geldi! Android 5.0 Lollipop‘un duyurulmasının ardından haftalar geçti. Her gün Materyal Tasarım ile şenlenen uygulamaların haberlerini görür olduk. Birer birer güncellenen Nexus’lar 9-8-7-6-5 diye geri sayıp durdu. Ve nihayet Nexus 4′e sıra geldi. Evet yanlış duymadınız, Nexus 4 için büyük bir kitlenin beklediği Android 5.0 fabrika imajları Google tarafından yayınlandı.

Daha dün sizlerle paylaştığımız “Android 5.0 LRX21T Yapı Numarasıyla Nexus 4 İçin Geliyor!” haberimizin ardından bu bilgi de doğrulanarak, LRX21T, Nexus 4 için Lolipop yapı numarası oldu.

Lolipop için Google’ın OTA’sını bekleyebilirsiniz. Veya siz de sabırsızlanıyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan Google’ın yayınladığı Android 5.0 Lollipop fabrika imajlarını indirerek, Lolipop’un tadını çıkarabilirsiniz.

nexus-4-lollipop-2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir