Nexus 4 İçin Android 5.1 OTA Güncellemesi Yayınlandı! [Hemen Yükle]

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google‘ın son Android şekeri Lollipop gelişimini sürdürerek daha fazla cihaza ulaşıyor. Android güncellemelerini ilk alan Nexus cihazlarından LG’nin üretti Nexus 4 için daha önce yayınlanan Android 5.0.1 fabrika imajlarından sonra, şimdi de Android 5.1 geldi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

OTA yoluyla yayınlanan bu 174MB’lık güncellemeyle birlikte Android 5.1 Lollipop sürümüne kavuşan Nexus 4 kullanıcıları oldukça mutlu olacaklar.

Android 5.1’e güncelledikten sonra daha önceki LRX22C yapı numarasının yerine LMY47O geliyor. Bir çok açıdan cihazda yenilikler getiren Andorid 5.1 ile Nexus 4’ünüzde ciddi derecede performans artığı görecek ve önceki Lollipop sürümlerindeki hata ve bellek problemleriyle karşılaşmayacaksınız.

Android 5.1 güncellemesi Nexus 4’ünüze OTA ile henüz gelmediyse, aşağıdaki bağlantıdan Nexus 4 Andorid 5.1 OTA güncellemesini indirerek kendiniz kurabilirsiniz.

occam-mako LMY47O from LRX22C

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak