Nexus 6’nın İlk Fotoğraf Örnekleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’ın dün resmi olarak duyurusunu yaptığı yeni Nexus 6, gerek 2K ekranı gerekse Snapdragon 805 işlemcisi ile oldukça güçlü bir cihaz. Aynı zamanda 13MP çözünürlüğünde optik görüntü sabitleme(OIS) teknolojisi ile desteklenmiş bir kameraya yer verilen telefon, gizlenmiş çift LED aydınlatma ile beraber kamera tarafındaki en iddialı Nexus.

teknik destek

iPhone 6, 6 Plus, Galaxy Note 4 ve LG G3 gibi piyasadaki pek çok üst seviye akıllı telefonda görmeye alıştığımız üzere Sony imzalı bir kamera kullanan yeni Nexus da Sony’nin IMX214 modeli tercih edilmiş. Arkadan aydınlatmalı ve Exmor RS serisi olan sensör düşük ışık koşullarında aydınlık fotoğraflar vaadediyor. Diyafram değerinin f/2.0 olduğu kamera, çevresini saran çift LED flaş ile desteklenmiş. İlk fotoğraf örnekleri yayınlanan Nexus 6 bakalım nasıl bir performans gösteriyor.

First-Nexus-6-camera-samples-surface 646396 First-Nexus-6-camera-samples-surface (1) First-Nexus-6-camera-samples-surface (2) First-Nexus-6-camera-samples-surface (4) First-Nexus-6-camera-samples-surface (5) First-Nexus-6-camera-samples-surface (6) First-Nexus-6-camera-samples-surface (7) First-Nexus-6-camera-samples-surface (8) First-Nexus-6-camera-samples-surface (3)

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!