Nexus 6P İle Çekilen Ağır Çekim Video ve Fotoğraflar Büyülüyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google‘ın dün resmi olarak tanıtımını yaptığı iki Nexus telefonları Nexus 5X ve Nexus 6P modelleri özellikle kameralarıyla kullanıcıların dikkatlerini çekti.

Teknoloji destek

Her iki model de 12.3MP büyüklüğünde f/2.0 lens açıklığına sahip ve 1.55 mikron piksel kamera sensörü sayesinde karanlık ortamlarda dahi %80 oranında ışığa doygun fotoğraf çekebilme imkanı sunan, OIS, lazer odaklanma (sadece Nexus 6P’de bulunuyor), 4K video çekimine sahip arka kameraya ve 5MP boyutunda f/2.2 diyafraf aralığına sahip ön kameraya sahip her iki model de, kameralarıyla büyülüyor.

huawei-nexus-6p-goruntu6

Saniyede 240 kare ağır çekim video çekim imkanı sunan yeni nesil kameraya sahip yeni Nexus telefonlarından Huawei‘in ürettiği Nexus 6P (bu rakam Nexus 5X’te saniyede 120 kare) modeliyle çekilmiş ağır çekim videosu ve fotoğraflar, görenleri adeta büyülüyor.

Tanıtım sonrası DxOMark‘ın burada yayınladığı kamera kalitesi raporunda, Huawei Nexus 6P şuanda en iyi kameraya sahip, Samsung Galaxy S6 Edge modelinden sonra ikinci akıllı telefon modeli olarak gösteriliyor. Üçüncü sırada ise LG G4 ve sonrasında sırasıyla iPhone 6 Plus, Galaxy Note 4 ve diğer modeller yer alıyor.

Aşağıda Nexus 6P ile çekilmiş harika fotoğrafları ve büyüleyici videoyu izleyebilirsiniz.

Fotoğrafların büyük boyuttaki orijinal görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki Nexus 6P ile ağır çekim modunda çekilmiş videoyu da izleyebilirsiniz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir