Nexus 9 Fiyatı Belli Oldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’un merakla beklenen yeni tableti Nexus 9‘un fiyatı ve tanıtım tarihi belli oldu. HTC tarafından üretilen tablet, Android L ile birlikte 15 ya da 16 Ekim’de tanıtılacak ve 1-3 Kasım itibariyle satışa çıkacak. Bright Side of  News sitesinin yaptığı habere göre, 8.9 inç boyutundaki tablet 399 $ satış etiketine sahip olacak. Tabletin; Nexus 7’de olduğu gibi hem mağazalarda hem de Google Play’de satılması öngörülüyor.

teknik destek

BSN’ye göre Nexus 9, halefi Nexus 7’den daha pahalı olacak. Hatırlayacak olursanız Nexus 7 229 $ fiyata sahipti. Ancak tabletin sahip olduğu donanım göz önüne alınırsa bu fiyatı normal karşılamak gerekiyor. 64 bit destekli Nvidia Tegra K1 işlemci, 3 GB RAM, 8.9 inç 2048×1440 çözünürlükte ekran ve 8 MP kameraya sahip tabletin Nexus 7 benzeri bir polikarbonat kasa ile gelmesi bekleniyor. Retina ekranlı iPad Mini tabletinde 399 $ olduğu düşünülünce fiyat etiketi normal karşılanıyor. Tabletin LTE versiyonunun olup olmadığı henüz belli değil, ancak LTE destekli Nexus 9’un satış fiyatı 429$ civarı olacaktır.

Tabletin tanıtılmasına az bir süre kala ön tarafı hariç hemen her türlü özelliği ve fiyatı ortaya çıkmış durumda. Bu fiyatla satılması durumunda Nexus 9’u almayı düşünür müsünüz?

nexus 9

Kaynak: BSN

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir