Nexus Cihazlar için Android 4.4.2 Güncellemesinin Dağıtımına Başlandı!

Andronova

Google sadece birkaç gün önce Nexus cihazlar için Android 4.4.1 güncellemesinin dağıtımına başlamıştı. Güncelleme kapsamında Nexus kullanıcılara sunulan yeniliklere ise buradaki haberde değinmiştik. Google, Android 4.41 güncellemesini henüz tüm Nexus cihaz sahiplerine ulaştırmadan 1.7MB boyutunda olan yeni bir güncellemeyi OTA (şebeke üzerinden) yoluyla dağıtmaya başladı. Bu sebeple kimi kullanıcılara Android 4.4.1 güncellemesi yerine Android 4.4.2 ulaşmış olabilir.

Nexus 5, Nexus 4, Nexus 7, Nexus 7 (2013)ve Nexus 10 için dağıtımı sağlanan KOT49H yapı numarasına sahip güncellemede çeşitli yazılım düzeltmeleri ve güvenlik geliştirmeleri yer alıyor. Google’ın Android 4.4.1 güncellemesinde yazılımsal birçok soruna çözüm getirdiği sanılıyordu, oysa kısa süreli geri dönüşlerde kimi düzeltmelerin yapılması gerektiği görüldü.

Önümüzdeki günlerde Google Play Edition versiyonlar için dağıtımı sağlanacak güncellemenin Samsung, LG, Sony ve HTC kullanıcıları tarafından tecrübe edilmesine ise ocak ayından itibaren başlanacak.

android 4.4.2

kaynak: Androidcentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir