Nike FuelBand SE Satışa Başladı

blank

Apple ile Nike arasındaki iş birliği iPhone 3GS’ten beri devam ediyor. Apple, iPhone 3GS telefonunda Nike’a özel bir programı sistem klasörüne ekleyerek telefonları bu şekilde satmıştı. O dönemde yürüme hesaplaması yapan 3.parti uygulamalarda olmadığı için özellikle telefonunu koluna takıp koşan bir çok kişi görüyorduk.

teknik destek

Nike geçtiğimiz Ekim ayında yeni nesil giyilebilir teknolojisi FuelBand SE modelini tanıttı. DAha geç satışı beklenen FuelBand SE, bu gün itibariyle de Apple Store üzerinden 149.95 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Bu sportif bilekliğin amacı spor yapan kişilerin yaptıkları hareketleri hesaplayarak bu verileri Bluetooth 4.0 ile IOS cihazınıza yollamak. Bu noktada ise Nike tarafından geliştirilen ve sadece IOS cihazlarda çalışabilen bir uygulama var. Bu uygulama bileklikten gelen verilerin istatiklerinin hesaplanılarak hedeflenen kalorinin yakılıp yakılmadığının kullanıcıya bildirilmesini sağlayan bir uygulama. Uygulamanın bir çok özelliği var; gün içinde kaç adım attığınızı ve ne kadar hareketsiz durduğunuzu hesaplayan bileklik sizi spor yapmaya da teşvik ediyor. Hareketsiz kaldığınızda sesli uyarı veren bileklik spor yapanlar için yada Fitness salonlarında vakit geçirenler için hem kullanışlı hemde çok şık bir aksesuar olarak göze çarpıyor. Ürün ile ilgili Nike tarafından hazırlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nike+ FuelBand SE
Nike FuelBand SE Satışa Başladı
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!