NO.1 D3 Akıllı Saat’in Özellikleri ve Fiyatına Şaşıracaksınız!

Andronova
1 Minimum Okuma

Sizlerle zaman zaman paylaştığımız ucuz bütçeli akıllı saat modelleri oldukça rağbet görmekte. Yüksek fiyatlara satılan akıllı saat modellerine karşın, aynı işlevleri çok daha ucuza sağlayan modeller sayesinde, bir çok kişi akıllı saat sahibi oldu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Şimdi sizlere, sunduğu onca donanımsal özelliklere rağmen, fiyatıyla şaşkınlık yaratan, NO.1 D3 akıllı saat modelinden bahsetmek istiyoruz.

Onca özellik dedik ya, evet abartmıyoruz. 1.22 inç HD ekranının yanı sıra, kalp ritmi sensöründen tutunda, SIM kart desteğine kadar bir çok harika özellikle gelen No.1 D3 akıllı saat modeli, adım sayma, uyku izleme, telefon araması, mesajlaşma ve bir çok uygulamanın bildirimlerini gösterme gibi standart özelliklere sahip.

no-1-d3-akilli-saat-goruntu1

Anı trenlerdeki işportacıların yaptığı gibi, ama bitmedi diyoruz ve bunun yanında, No.1 D3 akıllı saatin dahili kamerası, ses kaydetme özelliği, 16GB‘a kadar SD kart desteği ve ayrıca dahili lambası bile var.

no-1-d3-akilli-saat-goruntu3

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Tam bir İsviçre çakısı olan ve 350mAh bataryasıyla uzun kullanım imkanı da sunan, Android telefonlarla uyumlu olan No.1 D3 akıllı saat modelini, tüm bu özelliklerine rağmen sadece 22.99$‘a, popüler alışveriş sitesi Gearbest resmi sitesinden satın alabilirsiniz.

no-1-d3-akilli-saat-goruntu2

Not: Ürünün 24 Kasım‘a kadar ön siparişle satıldığını ve teslimatlarında bu tarihten sonra yapılacağını hatırlatalım.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir