Nokia 8 fiyatı ve tanıtımı işte detaylar

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Zamanın en iyisi olarak bildiğimiz Nokia, yeni bir model ile satışa çıkıyor. Yeni modelin adı Nokia 8. Avrupa satış fiyatı yaklaşık 750 dolar olması bekleniyor. İşte haberin detayları…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Nokia uzun bir aradan sonra yeni telefon modeli olan Nokia 8 ile tüm akıllı telefon firmalarına kafa tutmaya geliyor. Telefon sektörünün öncü markalarından olan Nokia akıllı telefon pazarında belki de hak ettiği pazar payını Nokia 8 sayesinde edinecek.

Nokia 8’in hem görünüşü hem de taşıdığı özellikler, telefon piyasasına yön veren eleştirmenler tarafından oldukça beğenilmişe benziyor. Piyasaya sürülmesi beklenen Nokia 8’in adını duyurduğu ilk günden beri internete sızdırılmaya çalışılan özellikleri, resmi olarak geçtiğimiz günlerde İngiltere’de HMG Global tarafından yapılan resmi bir PR ile alıcıya sunuldu.

Nokia 8 fiyatı ve tanıtımı

Nokia 8 fiyatı ve tanıtımı işte detaylar

Nokia 8′ in muhteşem özellikleri
Nokia markasına gönülden bağlı olan kullanıcıların beklediği gün artık geldi. Yepyeni akıllı telefon modeli ile Nokia, Nokia 8 üretimini duyurdu. Nokia 8, özellikle kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya yönelik olan uygulama ve programlar ile göz dolduruyor. En çok da konuşulan özelliği olan navigasyon düğmesi ile kullanıcılara büyük bir farkındalık sağlıyor.

Nokia 8 özellikleri

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Depolama ve güç tasarrufu
Bir diğer özelliği olan Snapdragon 835 işlemcisi ile de güç tasarrufu sağlayan model, güçlü çözümler sunan bir akıllı telefon modeli olarak karşınızda. Metal bir görünüme sahip olan yeni Nokia 8, MicroSD kart sayesinde de tüm anılarınızı depolamaya gönüllü. Kış aylarında öncelikle Avrupa’da satışa sunulacak olan Nokia 8 şimdilik fiyatının 750 dolar civarında olduğu duyuruldu. Teknoloji haberleri


Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 01:12

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir