Nokia Akıllı Telefon Pazarına Dönmek İçin Kendine Ortak Arıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bir dönem mobil telefon pazarında %80’den fazla pazar payına sahipken, Android‘i seçmeyerek kendi kafasına sıkan ve yüz milyar dolardan fazla olan değeri hızla düşerek iflasa yaklaştığı anda Microsoft tarafından satın alınan efsane Nokia, şimdi tekrar küllerinden doğuyor.

Andronova

Microsoft ile aralarındaki anlaşmaya istinaden, 2016 yılına kadar kendi markası altında akıllı telefon üretmesi yasak olan Nokia‘nın CEO’su tarafından burada paylaştığımız haberde yapılan açıklamada, Nokia‘nın yeniden akıllı telefon üreteceği resmi olarak teyit edilmişti.

nokia-telefon

Şimdi aldığımız yeni habere göre Nokia, akıllı telefon pazarına yeniden sağlam bir şekilde girebilmek için, uluslararası çapta bir iş ortağı arayışındaymış.

Nokia‘nın sözcüsü Robert Morlino tarafından yapılan bu açıklama, Nokia’nın yeniden hata yapmak istemediğini gösteriyor ki, eğer doğru oynarlarsa, Samsung, Apple gibi firmalara karşı zor olabilir ama, HTC, Sony ve bir çok Çinli firmaya karşı ciddi bir atak sergileyebilirler.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.