Nokia Akıllı Telefon Pazarına Tekrar Girmeyeceğini Söyledi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İlk olarak Apple’ın iPhone’u çıkarmasının ardından, Google’ın Android ile akıllı telefon pazarına hakim olmasıyla birlikte İflas etmenin eşiğine gelen ve 100 küsür milyar dolarlık değerini kaybederek sadece 5 milyar dolara Microsoft tarafından satın alınan Nokia’nın mobil birimine yönelik hala bir çok kullanıcının beklentisi büyüktü.

teknik destek

Nokia N1 tabletin başarısına istinaden, 2016 yılı itibariyle Microsoft’la aralarındaki anlaşmanın bitmesinin ardından yine telefon üreteceğine yönelik söylentiler, Nokia sevenlerini umutlandırıyordu. Hatta, Nokia’ya yönelik bundan birkaç gün önce Çin kaynaklı bazı haber kuruluşlarının paylaştığı haberlerde, Nokia’nın 2016 yılında tekrar akıllı telefon pazarına gireceği haberleri yayılmış ve bu bir çok kişiyi ümitlendirmişti. Ta ki bugüne kadar.

Men are silhouetted against a video screen with an Nokia logo as he poses with an Nokia Lumia 820 and Samsung S4 smartphones in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica

Nokia’nın resmi yetkilileri tarafından yapılan, “şuanda piyasada yer alan, Nokia tekrar akıllı telefon pazarına girecek haberlerinin aksine, tekrar akıllı telefon pazarına girmeyi düşünmüyoruz” şeklinde açıklamalarıyla sevenlerini üzdü.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!