Nokia Lumia 1520 Çin’de Göründü

blank

Nokia, 22 Ekimde Abu Dabi’ de büyük bir organizasyon yaparak yeni ürünlerini biz teknoloji severlere sunacak. 6 değişik ürün paylaşımında bulunacak Nokia 2 modelin resimleri internette bilinçli yada bilinçsiz dolaşmaya başladı bile. Daha evvel sizlere Nokia 1520 ile ilgili bir haber vermiştim. Şimdiki haberimizde ise Lumia 1520 tamamen ve apaçık bir şekilde göründü. iPhone 4S ile yan yana konan Lumia 1520 gerçekten çok büyük gözüküyor.

teknik destek

gsmarena_002 (1)

Telefonun muhtemel özellikleri ise şöyle sıralanıyor. Her “amiral gemisi” telefonda olduğu gibi Snapdragon 800 işlemci ile birlikte Adreno 330 grafik birimi, klasik 2 GB Ram, 32 GB micro SD destekli hafıza, 6 inçlik Full HD ekranın Windows Phone tarafındaki ilk Full HD telefon olma özelliği taşıyor. Lumia 1520 modelin,n fotoğraflarından öne çıkan bir başka özelliği ise telefonun biraz öne doğru eğri duruşu. 20,1 mega piksellik Prue View kamerası sanırım Lumia 1020 modeli gibi hafif dışa doğru çıkan bir yapıda olduğunu düşünüyorum. Hemen aşağıdaki fotoğrafta Lumia 1520 ile Lumia 925 yan yana duruyor ve bu duruşa bakarak şunu söylemek zorunda hissediyorum. Gerçekten 6 inç boyutunda bir telefonu kim kullanmak isteyecek?

gsmarena_001

Nokia’ nın tanıtacağı cihazlardan biride Lumia Pad olarak anılan 2520 modeli. Windows Tabletlerin başarısızlıkları ile ilgili söylenebilecek çok fazla bir şey yok. Akıllı telefonlar için bile yeterli içeriğin olmadığı bir ortamda Windows Marketin tabletlere nasıl destek vereceği büyük bir merak konusu. Bakalım Nokia yeni ürünleri ve aksesuarlarıyla sektöre nasıl bir veda edecek?

Kaynak: //wmpoweruser.com/more-nokia-lumia-1520-images-leaked/

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!