Nokia N1 Arka Arkaya Dört Sipariş Alımında da Hızla Tükendi!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Nokia’nın işleri iyi gidiyor. Firmanın Çin’de satışa çıkardığı tablet pc’si Nokia N1, arka arkaya dört farklı hızlı sipariş alımında da hemen tükenerek başarıya imza attı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Nokia’nın Android 5.0 Lollipop ile gelen tableti için bir sonraki satışın gerçekleşeceği tarih 26 Şubat. Xiaomi ve OnePlus’ın da aynı yöntemle şipşak/flaş/hızlı sipariş alım sisteminin etkili olduğu görülüyor. Sistem, başka hiçbir yerden sipariş almayıp, belirli tarihlerde ürünü satışa sunarak hızlıca tüketilmesi şeklinde işliyor.

256$’dan satılan Nokia N1 ilk siparişe açıldığında 20.000 adedi dört dakikada tüketmiş ve toplam talep miktarı 566,438 kişiye ulaşmıştı. İkinci sipariş alımında ise 7 dakika 47 saniyede 32.000 adet satmış ve talep miktarı 666,594 kişiye yükselmişti.

Üç ve dördüncü sipariş alımına yönelik raporun henüz verilmediği Nokia N1 için taleplere bakıldığında iyi satış yapacağı söylemek mümkün. Genel olarak Android ile barışık Nokia’ya bakıldığında da güzel bir gelecek beklediğini söyleyebiliriz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak