Nokia ve Meizu’dan 60MP Kameralı Meizu MX4 Supreme Gelebilir!

blank

Microsoft’un satın almasıyla birlikte, yapılan sözleşmeye istinaden 2016’yılının sonuna kadar Nokia markası altında akıllı telefon üretmesi yasak olan Finlandiyalı üretici Nokia, Çin’de satışını yaptığı Nokia N1 tablet pc’lere olan talep karşısında oldukça heyecanlı ve 2016’nın sonunu iple çekiyor.

teknik destek

Bu süre zarfında gücünü tablet ve yazılımda kullanan Nokia, daha önce sizlere duyurduğumuz Meziu ile Nokia işbirliğine yönelik, bu haberin hemen ardından Meizu’nun CEO’su bu söylentiyi kabul etmemişti. Ancak şimdi Nokia ve Meizu işbirliğine yönelik Çin’den gelen yeni habere göre söylentilerin doğru olduğu anlaşılıyor..

Yeni söylentinin kaynağı, bir Webio hesabında paylaşılan görüntüden geliyor. Tam olarak ne anlama geldiği anlaşılmasa da, 60MP’lik kameraya sahip yeni bir akıllı telefondan bahsediliyor ve bunu Nokia’nın üreteceği yada üretimde destek olacağı, ancak adının Meizu MX4 Supreme olacağı tahmin ediliyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!