Nokia Z Launcher Uygulaması Güncellendi! [APK İndir]

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

İnsanların nostaljilerini süsleyen uyuyan dev Nokia’nın Andorid için yayınladığı çok farklı deneyimler sunan Z Launcher uygulaması güncellendi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Henüz Beta sürümünde olmasına rağmen, gayet stabil olan Z Launcher, Nokia N1 tablet’in deneyimini tüm Android cihazları için Google Play Store’dan sunarak, Nokia’nın yazılım konusunda da başarılı olduğunu gösteriyor. Kullanıcı arayüzü diğer Launcher’lara göre daha farklı olan, widget’lerle geliştirilebilir anlaşılır ana ekran tasarımına sahip Z Launcher, ana ekrandan uygulamaları arayıp çalıştırma özelliğine de sahip.

Son güncellemeyle birlikte ikon paketi desteğini alan Z Launcher artık çok daha kişiselleştirilebilir hale geldi. Aşağıda yeni güncellemenin Z Launcher’a neler getirdiğini görebilirsiniz:

– Simge/ikon paketi desteği
– Listedeki simgelere uzun basarak, silme, gizleme desteği veya favori uygulama çubuğuna taşıma desteği
– Geniş ekranlı Android cihazlar için arayüz iyileştirmeleri
– Widget tasarım ve performans iyileştirmeleri
– Scribble el yazısı tanıma özelliğinin iyileştirmesi
– Bazı hata düzeltmeleri

nokia-z-launcher

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Nokia Z Launcher‘ı Play Store’dan indirmek için Google Play veya *.apk dosyasını doğrudan telefonunuza indirmek için apkmirror.com/apk/nokia-apps-llc/z-launcher/z-launcher-1-1-0-beta-apk

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir