Nokia Z Launcher’ın Beta Sürümü Herkes İçin İndirilmeye Açıldı! [apk indir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dün sizlerle paylaştığımız, Nokia‘nın yeni Android tablet pc’si Nokia N1 haberinin ardından, şimdi de bir başka Nokia haberiyle karşı karşıyayız. Nokia, artık ağırlıklı şekilde bir yazılım firması olarak, aslında sadece Nokia N1 tablet pc’de yer alacak, ancak Android cihazları için de geliştirdiği Z Launcher‘ı tüm Android severler için Google Play Store‘da indirmeye açtı.

teknik destek

Henüz Beta aşamasında olan Z launcher, tam sürüm öncesi bazı iyileştirmeler ve güncelleştirmelerle Android kullanıcılarına sunuldu.

Z Launcher‘da yapılan bazı iyileştirmelere gelince:

– Hız ve optimizasyon iyileştirildi
– Uygulama algoritması daha ayrıntılı olarak iyileştirildi
– Scribble yanıt verme süresi iyileştirildi
– Çince dil desteği eklendi
– Root’lu cihazlarda kurulum imkanı getirildi

nokia-z-launcher

Kendi Launcher (başlatıcı) nızın yerine Nokia’nın N1’ine özel Z Launcher‘ını kullanabilmek için play.google.com/store/apps/details?id=com.nokia.z Google Play Store buradan apkmirror.com/apk/nokia-apps-llc/z-launcher/z-launcher-1-0-2-beta-apk/apk dosyasını yükleyebilirsiniz

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!