Nokia’nın Dünya Mobil Kongresinde Tanıtacağı Ürünler

media 15521

Nokia’nın Dünya Mobil Kongresinde Tanıtacağı Ürünler

teknik destek

Nokia’nın Microsoft satıldığını hepimiz biliyoruz fakat bu satın alma süreci henüz tamamlanmadı ve Nokia hala kendi markasıyla değişik ürünlere imza atmaya devam ediyor. Ülkemizde de satışa sunulan ve bir çok kişinin ilgisini çekebilecek Lumia 1320 buna en güzel örneklerden biri olarak gösterilebilir. Hem donanımı, hem ekran büyüklüğü hemde fiyatıyla bu segmentte rakipsiz olduğunu söyleyebiliriz.

Nokia’nın NokiaX adıyla anılan ve Android işletim sistemi ile çalışan bir telefon üzerinde çalıştığını sizlerle zaman içinde paylaşmıştık. Nokia tarafından yapılan açıklamaya göre 24 Şubatta İspnya’nın Barselona kentinde başlayacak olan Dünya Mobil Kongresinde Nokia X (Normandy) tanıtılacak. Telefon oldukça düşük bir konfigürasyon ile gelecek ve fiyatı da 100 $ seviyelerinde olacak.

Normandy 3

Nokia’nın Dünya Mobil Kongresi 2014’te yeni bir Lumia cihazı tanıtması da bekleniyor. Lumia 1020‘nin devamı PrueView kameralı bir telefonun da tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Nokia’nın giyilebilir teknolojiler üzerinde çalıştığı 22 Ekimde AbuDabi’de yapılan etkinlikte paylaşıldığı düşünüldüğünde bu fuarın sürprizi Nokia’nın akıllı saati olacaktır. Nokia’nın 24 Şubat sabahı yapacağı etkinliği canlı izlemeniz için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Peki siz Nokia’dan ve Windows Phone tarafından nasıl yenilikler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Kaynak: phonearena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın