Note 7 modem olarak nasıl kullanılır?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung' un Note 7 modeli modem olarak nasıl kullanılır? Android telefonda internet paylaşımı nasıl yapılır ve hotspot internet paylaşımı nasıl etkinleştirilir resimli anlattık.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Galaxy Note 7 internet paylaşımı: Galaxy Note 7 üzerinden internetinizi paylaşıma açarak diğer cihazlarınızdan internet erişimi sağlayabilirsiniz. Galaxy Note 7 internet paylaşımı.nasıl yapılır? detaylar haberimizde.
Samsung’un son amiral gemisi olarak tanıttığı ve ülkemizde de kısa zamanda birçok kullanıcıyla tanıştırdığı Galaxy Note 7 serisinin teknik ayarlarını nasıl yapılır? detayları ile birlikte sizlere sunmaya devame diyoruz. 

Galaxy Note 7 taşınabilir Hotspot ayarlarını yapılandırmak için cihazın ayarlarını yapılandırarak bu işlemi gerçekleştirebiliriz. Telefonunuzu bir modem olarak kullanarak diğer cihazlarınızdan sıkıntısız bir internet erişimi sağlamak mümkün. 

Ülkemizde 4.5G kullanım oranı da her geçen gün artmasından dolayı artık bir çok kullanıcı Adsl veya Vdsl kullanımını bırakmaya başladı. 4.5G hızında istediği yerden internet erişimi sağlayabilirken Adsl firmalarında fazladan ücret ödemenin bir anlamı kalmıyor doğal olarak. 

Galaxy Note 7 taşınabilir erişim noktası nasıl etkinleştirilir? 

Galaxy Note 7 telefonunuzu modem olarak kullanmak için aşağıdaki adımları takip ediniz. 

Galaxy note 7 internet paylaşımı nasıl yapılır? Öncelikle Uygulamalar>Ayarlar>Bağlantılar adımlarını takip edelim. 

Mobil erişim noktası ve İnternet paylaşımı>Mobil erişim noktası> kapalı butonunu etkinleştirelim. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunarak mobil erişim noktasını yapılandır seçeneğine dokunuyoruz. Ardından bir kablosuz ağ adı ve şifresi belirleyerek kaydet demeniz yeterli. Daha sonra diğer cihazlardan kablosuz olarak bağlantı kurabilirsiniz. 

Note 7 taşınabilir hotspotNote 7 modem olarak nasıl kullanılır?
Note 7 internet paylaşımı


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 00:59

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak