Nova Launcher 5.0 indir! Nova Launcher nedir? Android 7.1 görünümü sağlayan uygulama!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Android işletim sistemi kullanıcılarının en popüler olarak tercih ettiği uygulamalardan biri olan Nova Launcher, yeni bir güncelleme yayınladı. Karşınızda Nova Launcher 5.0 sürümü. Android 7.1 yüklü Google Pixel’ de görülen bazı özellikler bu uygulama sayesinde cihazınıza gelecek.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Nova Launcher uygulaması, ciddi anlamda cihaz arayüzünde farklı bir görünüm sağlıyor. Eğer cihazınıza Android 7.0 güncellemesi gelmediyse bu uygulama ile görünümü çevirebilirsiniz. Uygulamayı bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz.

Nova Launcher 5.0 indir! Nova Launcher nedir?

Android 7.1 görünümü sağlayan uygulama! Nova Launcher 5.0 özellikleri (yeni eklenen) Uygulama çekmeceyi kaydırarak açma özelliği, güncel uygulamalarda yeni arama görünümü, zaman aşımı ekran kilidi yönetimi, yeni çift kademe başlatıcı kısayalları, yeni hızlı başlangıç ve dahası…

Nova Launcher önceki bazı özellikleri: Nova Launcher özel simge temaları Nova Launcher simgeleri snap veya masaüstü ızgara hücreleri widget Renk kontrolleri / klasörler / okunmamış rozetleri / çekmece sekmeler ve arka plan Özel efektler / özel sekmeler / dikey ve yatay kaydırma Widget’ ler çok hızlı kullanmayı kolaylaştırır Sonsuz kaydırma / sevdiğiniz sayfalar / sürekli çekmece Yedekleme / geri yükleme / Sofistike yedekleme

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak