Numaramın engellendiğini nasıl anlarım

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Birini aradığınızda kişiye ulaşamıyorsanız ve sürekli meşgul çalıyorsa telefon numaranız engellenmiş olabilir. Numara engellendiği nasıl anlaşılır? Birde biri beni aradığında sürekli meşgul çalıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Genelde numara engellendiğinde aradığınızda sürekli meşgul çalmakta. Bazıları uygulamalarla ulaşılamıyor gibi gösterebiliyor. Eskiden çoğu telefonda numara engelleme bulunmuyordu. Sonralarda numara engelleme uygulamaları çıktı. Engelleme programları hala kullanılmakta. Peki birinin beni engellediğini nasıl anlarım yani nasıl anlaşılır?

İlk önce kendinize şu soruyu sormalısınız acaba son zamanlarda bu kişiyle aramda bir sorun oldu mu? İkinci soru yanlışlıkla engellemiş olabilir mi?

Yukarıdaki her iki seçenekte olabilir veya olmayabilirde. Kasıtlı engellemiş olabilirde. Bunun için farklı bir hattan arayınız. Ulaşıyorsanız ve cesaretiniz varsa sorunuz. 

Telefon numaramın engellendiğini nasıl anlarım?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Birini aradığınızda sürekli meşgul çalıyorsa büyük ihtimal numaranız engellenmiştir. Ama bazen yanlışlıkla numara engelleme yapıldığına rast geldiğimizde oluyor. Bazı modellerde engelleme çok basit bir yerde olabiliyor. Heleki bu kişi yaşlı ise gözleri iyi görmediğinden engellemiş olabiliyor. Veya birini engellerken yanlış kişiyi engelleyebiliyor.

Numara engelleme nasıl yapılır

Engelleme yapılacak kişiye rehberden ulaşınız. Eğer numara kayıtlı değilse aramalara gidiniz oradan engelleme yapınız. Kişi açıkken yukarıdaki üç noktaya dokunup kişiyi engelleyebilirsiniz. Engellemeyi aynı yerden yapabilirsiniz.

Numaramın engellendiğini nasıl anlarımTelefon numaramın engellendiğini nasıl anlarım?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Biri sizi sürekli aradığında ulaşamıyorsa sizde onu yanlışlıkla engellemiş olabilirsiniz. Bundan dolayı engellemeleri kontrol ediniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir