NVIDIA SHIELD Tablet’in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Nvidia, SHIELD mini konsolun ardından bu defa bir oyun tabletiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ünlü GPU üreticisinin kısa süre önce ortaya çıkan ve tasarım itibariyle Tegra Note tablet modelinden esinlendiği görülen SHIELD Tablet’in fiyatı, çıkış tarihi ve tabletin ekipmanlarına ait bilgiler sızdırıldı.

teknik destek

Yeni tablete ait bilgiler slaytlar şeklinde yayınlandı. İlk olarak fiyat bilgisinden söz edecek olursak; NVIDIA SHIELD Tablet’in Wi-Fi ve LTE sürümleri bulunacak. Wi-Fi seçeneği 16GB, LTE modeli ise 32GB dahili depolamaya sahip olacak. Wi-Fi sürümün fiyatı 299 dolar, LTE modeli ise 399 dolar fiyatla tüketicilere sunulacak. Bu fiyatların Amerika’ya özgü olduğunu, ülkelere göre fiyatların değişkenlik göstereceğini belirtelim.

Tabletle birlikte ayrıca kontrolcü ve kapak da satışa sunulacak. Kontrolcü için ekstra 59 dolar, cihazı sabit tutan kapak içinse 39 dolar ödemeniz gerekiyor.

NVIDIA SHIELD Tablet 29 Temmuz’da ilk olarak Amerika ve Kanada’da satışa sunulacak. Tabletin Avrupa pazarında satışına ise 14 Ağustos’ta başlanacak. Diğer bölgelerde ise 2014 sonuna kadar satış işlemi başlayacak.

NVIDIA SHIELD Tabletin teknik özellikleri;

*8-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü IPS ekran

*2.2GHz’de çalışan dört çekirdekli Tegra K1 işlemci

* 192 çekirdekli Nvidia Kepler GPU

*2GB RAM

*16/32GB depolama, 128GB’ye kadar hafıza kart desteği

* 5MP ön ve arka kamera

*Android 4.4+ KitKat işletim sistemi

*Ön bölümde iki adet stereo hoparlör

* Bluetooth 4.0, GPS, dual-band a/b/g/n WiFi

*Mini HDMI portu

*Kapasitif Stylus SPen teknolojisi

* 19.75 Whr pil (10 saat HD formatta fil oynatma)

1
NVIDIA SHIELD Tablet’in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
2
NVIDIA SHIELD Tablet
3
NVIDIA SHIELD Tablet Fiyatı
4
NVIDIA SHIELD Fiyatı
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!