NVIDIA TegraZone Artık Tüm Android Cihazlar için Kullanılabilir!

Android ya da Windows RT tabanlı ve Tegra işlemcili bir akıllı telefon ya da tablet kullanıyorsanız cihazınız için en iyi oyunları kesinlikle NVIDIA TegraZone uygulamasından edinebilirsiniz.  Son olarak 2.9.0 numaralı versiyona güncellenen uygulama Android 2.2 ve üzeri tüm cihazlar tarafından desteklenecek.

teknik destek

TegraZone, NVIDIA’nın Tegra çözümünü kullanan Android ya da Windows RT işlemcili mobil cihazlar için özel olarak optimize edilmiş oyunlara daha kolay erişim sağlamak için başlattığı bir platformdur. Geliştirici tarafından Tegra işlemciler için özel olarak hazırlanan söz konusu oyunlar görsel açıdan daha iyi grafikler ve daha akıcı oyun deneyimi sunmaktadır.

Uygulamayı Android cihazınıza yüklediğinizde 3 sekme sizleri karşılayacak. Bunlar; Ön plan, Oyunlar ve Haberler. Ön plan bölümünde özellikli oyunlar ve özellikli haberler yer alırken, Oyunlar bölümünde ise Tegra işlemciler için özel olarak optimize edilmiş oyunlar yer almaktadır. Haberler bölümünde ise söz konusu oyunlara ilişkin en sıcak gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Türkçe dil desteği de mevcut olan uygulamada oyunlardan faydalanmak için Tegra işlemcili bir aygıt kullanmanız gerekmektedir. Zaten farklı bir işlemciye sahip cihaz kullanıyorsanız uygulama, indirilen oyunun cihazınızla uyumlu olmadığına dair bir uyarı vererek sizi Google Play’e yönlendirmektedir.

TegraZone için yayınlanan son güncellemeyle birlikte Google Play Game desteği, TegraZone  deneyiminizi kişiselleştirmek için Google+ etkileşimi, kısayol simgesi ile favorilerin sosyal ağlar üzerinden paylaşımının basitleştirilmesi ve çeşitli hataların giderilmesi de sağlandı.

NVIDIA TegraZone uygulamasına Google Play üzerinden erişebilirsiniz.

kaynak: blog.gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir